Sayfa 335/345 İlkİlk ... 235285325333334335336337 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Nasıl olacak bu gidişat , yok mu yorumu olan... öyle sıkıştık kaldık köşeye..

2.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Nasıl olacak bu gidişat , yok mu yorumu olan... öyle sıkıştık kaldık köşeye..
    Ben satmadım halen bekliyorum,
    bedelsiz oranı oldukça yüksek, gitmeyişinin altında sanırım 12 aylık bilançonun iyi gelmeyeceği yada düşük kalacağı endişesi var.
    ısı pompası işi bilançoyu bu yıl nasıl etkilyecek,? bedelsiz yada enflasyon muhasebesinin etkileri nasıl bir katkı yapacak bekleyip göreceğiz...

Benim kaatlarimin hepsi bunun gibi satmadik bekliyoruz
    Acsel 10
    Alcar 10
    Çelebi 24
    Cimbeton 1.7
    Intema 19
    Akmrz 37
    Plastik 22
    Tgsas 15 sermayeler

4. ALCAR - Alarko Carrier

Valla paşa gönlünüz bilir tahtacı ve gurebası. İster götürün, ister düşürün (düşürürseniz takviye ederiz!) Takip ettiğim bedelsizler içinde en ahlaksızca muamele gören hisse bu. Hoş bedelsiz hisse seçiminde bize güzellik yapıyor o ayrı. Diğerlerinin 10 da biri fiyatına alım fırsatı veriliyor… Bu fiyatlarda tutmaya devam ederseniz (emsallerinin 10 da 1 i ) bıkıp giderler diye düşünülüyor ise büyük hata!. Sıkılan biri gider, bini gelir….
    Son düzenleme : sanuss; 07-02-2024 saat: 12:31.

5. ALCAR - Alarko Carrier

Nerede ise tüm bilançolarında zarar açıklayan çimbeton bile!. tavan. 2,892.50 TL. Bunun tahtacısı neyin kafasında!. Bu fiyatları gören, bilen hangi yatırımcı buralarda mal verir, aksine bedavadan biraz pahalı diye alır. Fk-dd-favök-kar-zarar böyle bir elin parmakları kadar lotu olan hissslerde hikaye. Bryat piyasasaki lot sayısı 9.423.000 adet. Dolaşımda görünen 4 milyon civarı. Fakat satışa konması bir kap a bakar, örn. Alcar..125 nin lot kote! (Ama ben gerçek satış olduğuna asla İNANMIYORUM)

Konya 1.638.000 lot kağıdı var, 10 binleri gördü. Çok karlı bir şirket mi? Değil. Son 7-8 senedir yanlış bilmiyorsam çoğu bilanço ZARAR…. Poltk denen hisse bile 2021 de bu alcar la aynı fiyattaydı 24.000 TL yi gördü, Bu rakamları gören hangi yatırımcı 1000 lirada alcar verir…AYIK GEZİN BİRAZ tahtacı beyyyy….

Mrshl keza çimbeton gibi hep zarar bilanço! Hatta patronlar yanlış bilmiyorsam tahsisli bedelli yaptı 400 milyon, Şuan özsermaye 334 milyon. Yani batık tı!. İnsan biraz bunlara bakıp utanır diyecem ama, kim utanacak ki!!!.

6. Zavallı dilenciler….

7. Kesinlikle katılıyorum , imza ...
    çok net anlatmışsınız.. 10/10

Alıntı Originally Posted by sanuss Yazıyı Oku
    Nerede ise tüm bilançolarında zarar açıklayan çimbeton bile!. tavan. 2,892.50 TL. Bunun tahtacısı neyin kafasında!. Bu fiyatları gören, bilen hangi yatırımcı buralarda mal verir, aksine bedavadan biraz pahalı diye alır. Fk-dd-favök-kar-zarar böyle bir elin parmakları kadar lotu olan hissslerde hikaye. Bryat piyasasaki lot sayısı 9.423.000 adet. Dolaşımda görünen 4 milyon civarı. Fakat satışa konması bir kap a bakar, örn. Alcar..125 nin lot kote! (Ama ben gerçek satış olduğuna asla İNANMIYORUM)

Konya 1.638.000 lot kağıdı var, 10 binleri gördü. Çok karlı bir şirket mi? Değil. Son 7-8 senedir yanlış bilmiyorsam çoğu bilanço ZARAR…. Poltk denen hisse bile 2021 de bu alcar la aynı fiyattaydı 24.000 TL yi gördü, Bu rakamları gören hangi yatırımcı 1000 lirada alcar verir…AYIK GEZİN BİRAZ tahtacı beyyyy….

Mrshl keza çimbeton gibi hep zarar bilanço! Hatta patronlar yanlış bilmiyorsam tahsisli bedelli yaptı 400 milyon, Şuan özsermaye 334 milyon. Yani batık tı!. İnsan biraz bunlara bakıp utanır diyecem ama, kim utanacak ki!!!.

Hayret tavan olmuş...

Sayfa 335/345 İlkİlk ... 235285325333334335336337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •