Sayfa 23/345 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Ayrica dediğinize katiliyorum...Tum destekleri teker teker kırması digerlerine gore hareket etmesi,kendi bağımsız bir karakterinin olmamasi...Sayin Kasvetin de kulaklarını cinlatayim ne dediyse dogru gercekten...Egeenle ayni fiyatlarda başlayıp su anki uçuruma bakinca anlıyoruz zaten...

Bryatta benden başka yazan yok alcar bryat gedik inveo böldüm parayı bekliyorum

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Arkadaşlar bu kağıdı on yıl taşımış birisi olarak düşüncelerimi belirtmek isterim
    Öncelikle elimde hisse senedi yok zaten daha önceki sayfalara bakarsanız göreceksiniz on yıl önce bedelsiz hikayesi ile girdiğim kağıtta bedelsizi almadan ayrıldım fakat bu on yıllık süre içersinde verdiği temettülerlede tekrar Alcar aldım maliyetini belirtmek istemiyordun fakat 407 ortalama ile satış yaptım Anlatmak istediğim evet on yıl uzun bir süre fakat benim beklentimi karşıladı mı evet beklersiniz 3-5-7-9 yıl beklentiniz karşılan Naz fakat öyle bir an gelir ki beklentiniziniz 10 -15 katını 9 ayda alırsınız bı süreçte satış kararı almak ciddi bir iştir günlük fiyat hareketlerini takip etmeniz gerekmektedir bir önceki günle karşılaştırma yapmamız gerekmekte 3 gün 4 günlük tek tek hesaplamak gerekmekte ve en önemli nokta ise bir gün öncesinden ertesi güne seans içinde satış kararı alabilmek
    Ve bından sonra ise isterse nereye çıkarsa çıksın keşke dememektir doğrularınız ve yanlışlarınızın sizin olduğunu unutmayınız yanlış kararların sayısının fazlalığı doğru karar almanızı olumsuz etkileyecektir
    Kazancınızın bol olması dileklerimle

4. Valla giden gidene üzüldük bu gidişle festival gününü tek başımıza kutluyacağız. Alcar da biz hancıyız demiştik ayrılan arkadaşlara güle güle diyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür.

5. Merak etmeyin ayrılmadık sadece bir kısmını ciktik....sizi gondermeyi düşünüyoruz önce...

6.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Yok olur mu... sana derken spege demek istedim,görüşünüzü alıntiladim katıldığımı belirtmek için...
    Teşekkür ederim. Neyse ki dönüş noktalarındaki yorum tuttu. Güzel hareket yaptı ama cidden sertti. Umarım bundan sonra daha güzel günleri bu hisse bizlere yaşatır. Herkese bol kazançlar, sağlıklı günler. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Ayrica dediğinize katiliyorum...Tum destekleri teker teker kırması digerlerine gore hareket etmesi,kendi bağımsız bir karakterinin olmamasi...Sayin Kasvetin de kulaklarını cinlatayim ne dediyse dogru gercekten...Egeenle ayni fiyatlarda başlayıp su anki uçuruma bakinca anlıyoruz zaten...
    Dün burada hissesini satıp sonra gelip buraya şöyle korktuk böyle düşecek salacak diyen ve ters indikatör yapmaya çalışan arkadaşlara selam olsun. 😂😂😂😂😂😂

8. Ve Aleykum selam..evet korktuk cunku sizin gibi naktimiz bol degil...Şöyle salacak boyle salacak diye diye bir yorumda bulunmadık.

Sayfa 23/345 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •