Sayfa 316/345 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Yukarıda sorduklarıma cevap vermemişsin!!! Adabeyi nickli kişi ile aynı gruptan olduğun için olabilir mi? Uzun sürüngen!! Sen misin???Tekrar yazayım;

"Sorumun yanıtı bu değil, bir daha oku! Son paragrafı da oku!!! Dediğin olsa bu hırsızlar 10 kat çıkan hisseden 2 kat hızlı aşağı basarlar. 808 den 230 a basan da bu yav.aklar değil mi? Zamanında tarihi kar açıkladığı bilançoda, öncesinde sıfır prim yapmasına rağmen 38 den 31 tabana basan bu ş..sizler değil mi? Nerde bunun sağlamlığı. Bildiğin hırsızz... Aklımda alay etme. 10+ yıldır bu hırsızları yakinen tanırım. Bana özelden bile yazdı bu haydutlar...(Adabeyi nickli it).10 sene önce 20 TL olan konya 6.000 TL 20 TL olan egeen 7.000 TL. 700 lerde kote ettitilen 125 bin lotun niçin kote ettiridiğinin bana açıklaması lazım? Şimdiye kadar neden satmadıklarının açıklaması lazım. 700 den 230 a düşüren allahsız kim? AHLAK!!! lazım..."

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....
    Bay bayan bilmiyorum ama komik olmayın gece gece güldürdünüz

2. Komik?
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Bay bayan bilmiyorum ama komik olmayın gece gece güldürdünüz
    Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

3. bryat öncülüğünde gidiyor, ki gitmek zorunda , keyfini çıkarın

4. tavandayız nazar değmesin

Yanlış anlaşılmasın ama boryat yüzünden değil son dokmesini yaptığı için gidiyor artı arazinin parası var 800 milyon kasada dolarda olsa faizde olsa yıl sonu 1.2 yapar

Ben hep söylüyorum ilk bedelsiz bundan gelecek ama 2 sene sonra 1100 1150 lira arası direnç var sonrası 80 dolar

Yapı kredi deki kimse göstere göstere aliyor

8. Burda yanlış mı yazdınız,borsa cahılıyım ama gecen sene geldıgı fıyatı daha bugun gectı,gecen sene domates,bıber herhangı bırseye yatırım yapsak en az 3/4 kat,bırakın katı hısse gecen senekı fıyata yenı geldı,ayrıca burda bn dahıl bırcok yatırımcıya kan kusturmus bır kagıt,evet hersey nasıp karton gıbı bryat gıbı yada egeen gıbı gıtmedı nasıp dıyorum ama bu kagıt cok kısıyı aglattı 30/60 bandında 5/6 yıl ılerı gerı yaptı,Sayın O sullıvan,kasvet degerlı gıbı detay yorum yapan arkadaslar var bugun altın bn aldıgım kasım 2011 sevıyesıne bakınca 18 kat gıbı yapmıs bu da keza ona yakın bılseydım altına yatırırdım sonunda bunun gıbı rısk yok,uzun vade kazandırır lafı bu kagıtla bırlıkte çöp oldu,her kagıt degıl bununla aynı zamanda aldıgım thyo sun ankı fıyatına bakınca gercekten aglayasım gelıyor,bu tavanlar kısa vadede gırenı mutlu eder bnm gıbı 10 yıl ustü için vız gelır tırıs gıder,selametle

Sayfa 316/345 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •