Sayfa 57/345 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 2760 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Vallahi yazıklar olsun ya. bu kadar da adilik olmaz. kimse hakkında kötü düşünmek istemezdim ama hakikaten bu uzun atlayan zıplayan denen vatandaş dedikleri gibi var ise hakkım helal olmasın ona. bu işin bide öbür tarafı var. o kadar çok terste kaldım ki şu an psikolojimle oynamaya başladı.

2. Bir de mayıs a kadar böyle giderse o zaman hiçbirimizin psikoloji filan kalmaz
     Alıntı Originally Posted by kimyager_06 Yazıyı Oku
    Vallahi yazıklar olsun ya. bu kadar da adilik olmaz. kimse hakkında kötü düşünmek istemezdim ama hakikaten bu uzun atlayan zıplayan denen vatandaş dedikleri gibi var ise hakkım helal olmasın ona. bu işin bide öbür tarafı var. o kadar çok terste kaldım ki şu an psikolojimle oynamaya başladı.

Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Bir de mayıs a kadar böyle giderse o zaman hiçbirimizin psikoloji filan kalmaz
    sanmıyorum mayısa kadar böyle gideceğini. tabiki teknik bilgisi olan yada hisseyi uzun süredir taşıyan arkadaşlar daha iyi bilirler ama şu an ki durum heryer günlük güneşlik olsa idi uzun atlayan zıplayanın dediği gibi olabilirdi yani mayıs. ama şu an her yer kötü durumda bu kadar salmasının sebeplerinden en büyüğü bu bence. 3 gündür düzgün giden kağıt yok maalesef ki. elbet bi yerden dönecek piyasa. umarım o zaman hiç olmazsa eski gördüğü yerlere gelirde bıraktım karı zarar etmeyiz.

4. Uzun yatan ın speğin .ti olduğu netleşti mi? Yok yol uzunmuş, yok festivalmiş, algıcı operasyon çocuğu...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5. Cevap bile vermiyor uzun toprak.. topragi bol olasica.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Uzun yatan ın speğin .ti olduğu netleşti mi? Yok yol uzunmuş, yok festivalmiş, algıcı operasyon çocuğu...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6. Anlık;

Alcar. 417
    Bryat. 507
    Jants 517

Acaba neden? Uzun ya(p)rak denen festivalci pazarlamacı... Bu adamı kimse unutmasın, unutturmasın. Mayısta burada türeyecek yine, belki o zamana bile kalmaz... Bu ekip elemanına hisse pazarlatmayalım...

7. Gel gele dikkat arkadaşlar..

Al demem, sat demem tavsiye etmem

8. Fazla değil her gün 20 adet ile de güzel bırakıyor spek efendi. MÜTHİŞ

Al demem, sat demem tavsiye etmem

Sayfa 57/345 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz