Sayfa 206/345 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Pislikler/ gerçekten yazık,içerken haber aldıkları kesin/hakkimi helal etmiyorum bu rezillere

2. beklenen bir haber miydi acaba ? büyük bir satış gibi ederi nedir acaba ? kasaya ne kadar girecek ? hisseyi takip eden bilgisi, yorumu olan yok mu?

y.t.d.

Komsuda pişer, alarko holdinge de düşer mi?
    %42 holdingin.
    Paraları ne yapar yönetim?
    Var mı bir projeleri?

Kalorifer peteği tesisiyle alakası var mıydı arsanın?

:)

4. ..........

Alıntı Originally Posted by dr.alcar Yazıyı Oku
    dudullu'da ki fabrikayı satmak üzere görüşmeler başlamış , tam 18 dönüm .
    al/sat/tut tavsiyesi değildir. Yatırım danışmanınıza başvurmadan buradaki fikirler ile işlem yapmayınız...

5. Alçak herifler, haberi içerden alıp tavan kapattılar. Bravo Alarko yönetimi, ellerimiz parçalanırcasına sizleri alkışlıyoruz!!!, kendinize yakışanı yapıyorsunuz, her zamanki gibi!!!

Ha birde kayıtlı sermaye tavanı rezilliğinizi tekrarlayın da tam olsun! Sizleri alkışlamaktan ellerimiz tekrar patlasın... Yazık! Çok merak ediyorum, tahtadaki ekip sizlere ne vaad etti!!!
     Alıntı Originally Posted by Dr.Alcar Yazıyı Oku
    Dudullu'da ki fabrikayı satmak üzere görüşmeler başlamış , tam 18 dönüm .
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 31-05-2022 saat: 22:19.

6. Yüksek gelen 3 aylık kar rakamı, fabrika satışına yönelik işlemler derken bedelsiz potansiyeli arttıkça artıyor. YTD
    Hayırlısı

7. Ha bu arada ful maldayım. 280-290 larda fulledim ama insider trading olayı koooskoca firmaya yakışmıyor! Yapacaksan açıklamayı seans içi yapacaksın. Yaptıkları tiksindirici. 10+ yıldır bu hissedeyim, beklediğimi almadan gitmem. Ha beklentimi alıp, gittim mi de bu şirket ve iltisaklıları 1 km çapımdan geçemez. Bu kadar net. Dürüst olun kardeşim, işinizi yapın. Siz bu şirketi halka açıp insanlara gel ortak ol dedikten sonra madik atıyorsanız orada duracaksınız!

Bunların genel özelliği iyi, küçük yatırımcı lehine olan kap ların gargaraya getirilmesi. örn.3 aylık müthiş kar son gün olmamasına rağmen, arife günü seans bitişinde veriliyor ki, karın artış oranını gören küçük yatırımcı hisseye bulaşmasın, uzun tatil süresince unutulsun gitsin, Dürüst olun, sizden başka birşey istemiyor ortaklarınız!
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Hani bu para etmeyecek, yok yeşil alan filan, fasa fiso, tü kaka diye şirketin açıklama yaptığı, beş para etmez dediği, sonra araştırmacı küçük ortaklar sıkıştırınca 28 milyon dolardan satışa çıkardığını belirttikleri arsa muhabbeti mi bu?

Alçak herifler, haberi içerden alıp tavan kapattılar. Bravo Alarko yönetimi, ellerimiz parçalanırcasına sizleri alkışlıyoruz!!!, kendinize yakışanı yapıyorsunuz, her zamanki gibi!!!

Ha birde kayıtlı sermaye tavanı rezilliğinizi tekrarlayın da tam olsun! Sizleri alkışlamaktan ellerimiz tekrar patlasın... Yazık! Çok merak ediyorum, tahtadaki ekip sizlere ne vaad etti!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Hani bu para etmeyecek, yok yeşil alan filan, fasa fiso, tü kaka diye şirketin açıklama yaptığı, beş para etmez dediği, sonra araştırmacı küçük ortaklar sıkıştırınca 28 milyon dolardan satışa çıkardığını belirttikleri arsa muhabbeti mi bu?

Alçak herifler, haberi içerden alıp tavan kapattılar. Bravo Alarko yönetimi, ellerimiz parçalanırcasına sizleri alkışlıyoruz!!!, kendinize yakışanı yapıyorsunuz, her zamanki gibi!!!

Bahsettiğiniz arsa Tuzla kavşağında yaklaşık 30 dönüm, 24 dönümü turizm konut ve ticari imarlı.
    Bugün kap ta belirten yer Dudullu'da 18 dönüm arsa üzerinde fabrika... Radyatör üretimi yaptığı tesisini birkaç ay önce sattığı yer diye tahmin ediyorum.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 206/345 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •