Sayfa 218/345 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. 90 ların enflasyon ortamında ticarette çok kullanılan bir söz vardı ( alan karlı) diye, günümüz şartlarında durum o günlerden farklı değil piyasaya pompalanan korku bana hiç inandırıcı gelmiyor borsamız ucuz şu şartlarda düşüş olsa bile genele yayılacak bir ayı piyasası olacağını sanmıyorum
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2. Bende bilirdim usul usul mal alıp kendimi unutturmayı fakat ne yıl 2011 ne de borsa eski borsa, artık bu deniz bu gemiyi kaldırmaz bu yıl olmasa seneye bu yönetim ya bu işi çözer ya artan karlılık ve arsa satışı ile beraber mali veriler kısa süre içinde düzelir üstelik tüm bunları yeniden değerleme yapmasına gerek kalmadan halleder diye düşünüyorum kesinlikle fikir yürütüyorum buna bağlı yatırım yapmanızı tavsiye etmem.

3.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Bende bilirdim usul usul mal alıp kendimi unutturmayı fakat ne yıl 2011 ne de borsa eski borsa, artık bu deniz bu gemiyi kaldırmaz bu yıl olmasa seneye bu yönetim ya bu işi çözer ya artan karlılık ve arsa satışı ile beraber mali veriler kısa süre içinde düzelir üstelik tüm bunları yeniden değerleme yapmasına gerek kalmadan halleder diye düşünüyorum kesinlikle fikir yürütüyorum buna bağlı yatırım yapmanızı tavsiye etmem.
    Sayın chef Alarko nun yönetimi sermayeyi bedelsiz sermaye artışıyla büyütmeli. Bu doğru hamleleri diğer şirketlerinde yaptılar. Şu an para dolu kasa . Bedelsiz sermaye artırımı ile şirketi güçlendirecekler diye tahmin ediyorum. Koşullar çok müsait

4.  Alıntı Originally Posted by Gölge Yazıyı Oku
    Sayın chef Alarko nun yönetimi sermayeyi bedelsiz sermaye artışıyla büyütmeli. Bu doğru hamleleri diğer şirketlerinde yaptılar. Şu an para dolu kasa . Bedelsiz sermaye artırımı ile şirketi güçlendirecekler diye tahmin ediyorum. Koşullar çok müsait
    Haklısınız sayın gölge yapılması gereken belli yönetim dilediği kadar ötelesin egeen de bu konuda bir adım atmadı fakat şirketin faaliyetlerinden kaynaklı oluşan karlılık pd\dd, defter değerini gibi mali verileri zamanla düzeltti bizim 330 milyon artı oluşacak karlılık da aynı şekilde hisseyi pozitif etkileyecektir.

İnşallah bunca yıl sıkıntı çekip sabır gösteren yatırımcıyı mutlu eder alcar yönetimi

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Piyasa fed in alacağı her kararı fiyatladı zaten dünya borsalarının içinden geçti kansızlar, bu haftayı da bugünden kapattım düşerse alıma devam çıkarsa yolu açık olsun.

6. At hırsızları hâlâ akillanmadi,biz bekleriz zamanımız çok mu diyorsunuz halbuki zaman para bu enflasyonist ortamda geçen sene sahip olduğunuz örnek 1000 lot bu sene aynı değil değer olarak Şirkette yönetim kurulu toplanıp bedelsiz inatla açıklama yapmıyor sermayenin maliyeti artıyor Bu sene bedelsiz senesi olma durumu bütün bedelsiz potansiyeli olan şirketlerde bu Enflasyonist ortamda en akılcı finans olayı şirketler için paranın zaman maliyeti var ALCAR a gelirsek artık son dakikalar nedir fiyatlama 7 gün önce 357 TL ve bu gün 309 TL neye göre fiyatlama Fedi medi geçelim Dünyada bu enflasyonist ortam 3-4 sene devam eder Alcar nereleri dener 500 mü 1.000 mi 1.500 mü hadi bakalım al sat tavsiyesi değildir kendi görüşüm

7. Yapılan ********lik öyle böyle değil yatırımcının mailine cvp vermemek nedir kansız ********ler yan hesaplardan mal topladıkları o kadar bariz belli ki ********lerin at hırsızları meydanı geniş buldunuz tabi ne de olsa ülkede spk nın sadece adı var. topla malı pompala haberi ne güzel ama bu kansızlara buradan mal verenin aklına şaşarım. ya finansallara ineceğiz başladığımız yere döneceğiz ya da o haberi göndereceksiniz 10 yıl dile kolay bir o kadar daha beklerim bakalım kim enflasyona dövize ve yapılan bu ********liğe daha fazla sabır gösterecek

8. kapanış da 30 lot daha

Sayfa 218/345 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •