Sayfa 223/345 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Kafayı kaldıracak vuruyorlar. Mal gelmeyince çirkefleşiyor ahlaksız arsız hırsızlar. Endeks aşağı salsa basmak için can attıklarını seziyorum. Lakin hayatlarının hatasını yapar geri zekalı mahluklar. G.menkul satışı + bu yılkı karlıklık ilk çeyrek gibi devam ederse yıl sonu 19 yıldır biriken bedelsiz kadar, bedelsiz potansiyeli bir yılda oluşacak. 50 + 50 =100 den fazla bedelsiz potansiyeli!!! Aşağı basan gerçek angustur bu kadar net...

Fırsat buldukça depoyu doldurmaya devam!!! Akan suyun önünde ancak geri zekalı hırsızlar durur!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 21-06-2022 saat: 17:12.

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Park edilmiş malların bir kısmı virmanlanmış ve suni de olsa işlem görmeye başlamış 30 k işlem hacminden artık 80k ya kadar çıkıyoruz tahtaya can geldi evet hala kendi içinde top çeviriyorlar ama gün gelecek bir kurum kağıdı ilk hedefine taşıyacaktır. bizim çalımız yok nerede bekleyelim meydanda seyrediyoruz kendimi unutturursam da namerdim sadece alım için nakdin bir kısmını hala tutuyorum ister versin ister sürsün çok mal peşinde değilim olan bana fazlasıyla yeter ki borsa alcardan ibaret değil.
    .

Yahu sayın Chef iyi ki de saklanalim dedik her seferinde bizi ifşa ediyorsun :)

Şaka bir yana kendimi 10 sene önceki Netaş sayfasında gibi hissediyorum. Arsa işinde sıkıntı olmazsa sermaye artırımı zaruri kalacak.

Saklanma sebebim burada düşüncelerimizi yazdıkça insanlari buraya toplamış olacağız . Bu da en yakın direncte onların vedalaşıp bekleme süremizi uzatmış olmamıza sebep olacak.

Ben tahtacıdan yanayım . Neticede bize para kazandıracak olan kişi o. Gelecek haberlerden haberi olan da o. Bedelsiz vermeyeceğiz dedirtip zayıf ortakları, inanmayanlari silken de o.

Dediğiniz brisa örneği zaten dün gibi aklımda o sıralar Netaş'ta da arsa satışı olmuştu ve ben tercihi ondan yana kullanmıştım. Şimdi alcar'dan yana kullandığım gibi.
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by Gölge Yazıyı Oku
    .

Yahu sayın Chef iyi ki de saklanalim dedik her seferinde bizi ifşa ediyorsun :)

Şaka bir yana kendimi 10 sene önceki Netaş sayfasında gibi hissediyorum. Arsa işinde sıkıntı olmazsa sermaye artırımı zaruri kalacak.

Saklanma sebebim burada düşüncelerimizi yazdıkça insanlari buraya toplamış olacağız . Bu da en yakın direncte onların vedalaşıp bekleme süremizi uzatmış olmamıza sebep olacak.

Ben tahtacıdan yanayım . Neticede bize para kazandıracak olan kişi o. Gelecek haberlerden haberi olan da o. Bedelsiz vermeyeceğiz dedirtip zayıf ortakları, inanmayanlari silken de o.

Dediğiniz brisa örneği zaten dün gibi aklımda o sıralar Netaş'ta da arsa satışı olmuştu ve ben tercihi ondan yana kullanmıştım. Şimdi alcar'dan yana kullandığım gibi.
    sayın gölge, bizim için içinde çalı geçen bir cümle dikkat çekici oldu siz gayri ihtiyari yazmış olabilirsiniz ben ve sn o sullivana bir şeyler hatırlattı hepsi o kadar. Umarım eski pozitif tecrübelerinizin aynısını bu hissede de yaşarsınız bol kazançlar dilerim

4. Genel Müdür Cem Akan , Bloomberg'e verdiği son mülakat da eski fabrikanın 20 milyon USD ye satılacağını ve gelen para ile modern bir ısı pompası üretim tesisi kurmayı düşündüklerini söylemiş .

https://www.facebook.com/hashtag/piyasahatt%C4%B1

5. Sermaye artışı deyince kekelemeye başlamış. Arkadaş bu kadar korkmayın, sermaye artışı dedinmi adamların eli ayağı birbirine giriyor. Şeytan!!! görmüş gibi oluyorlar... Tabi ilgililerden emir gelmedi diyemeyince, kem küm yapıp duruyorlar...
     Alıntı Originally Posted by Dr.Alcar Yazıyı Oku
    Genel Müdür Cem Akan , Bloomberg'e verdiği son mülakat da eski fabrikanın 20 milyon USD ye satılacağını ve gelen para ile modern bir ısı pompası üretim tesisi kurmayı düşündüklerini söylemiş .

https://www.facebook.com/hashtag/piyasahatt%C4%B1
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6. Beklenen artışı S S. yapacaksın ey şirket. 10+ yıldır buradayım, buralarda tutmanız yada düşürmeniz satış değil, GERÇEK yatırımcılara alış fırsatı verir. başa beni yazabilirsiniz, bu kadar net....

Bu sadece tahtaya baskı yapmaya çalışan sizin ahmaklığınızdır.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Sermaye artışı deyince kekelemeye başlamış. Arkadaş bu kadar korkmayın, sermaye artışı dedinmi adamların eli ayağı birbirine giriyor. Şeytan!!! görmüş gibi oluyorlar... Tabi ilgililerden emir gelmedi diyemeyince, kem küm yapıp duruyorlar...

7. Oluşan fiyat piyasa dinamikleri içerisinde gelişen bir olay açıkçası çok dikkatle takip ettiğimiz veri değil bizim için ne diye ortak oluyorsunuz bu rakamlardan hahhahahah şuan için alınmış bir karar yok sermaye ile alakalı siz satın biz sonra alırız bu kararı 20 milyon usd ve anladığım kadarıyla 2. çeyrek de dolgun gelecek bir önceki yıla göre yav biz zaten buradayız alınmış karar olsa zaten böyle olmazdık alınacak kararı bekliyoruz piyasa şartları 310 lirayı uygun görmüş yarın 240 lirayı uygun görür sorun değil biz yine buradayız 500 de olur biz yine buradayız hadi canım ağaların konuşup anlaşsın rakamlarda gelsin o bedelsiz bu işten kaçış yok

8. Eli yüzü düzgün temiz de bir adam ama böyle yatırımcıya karşı kullandırmasa kendini daha iyi olacak da neyse bu arada bahsettiği hidrojenli kombi bu işte devrim niteliği taşıyor seri üretime geçildiği taktirde AB bölgesinde ulaşmayacağı ülke kalmaz bir elektrikli araç etkisi yaratmıyor ama sağlam bir devrim yaratabilecek teknoloji

Sayfa 223/345 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •