Sayfa 257/346 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    S400 muhabbeti var.2.parti için anlaşma imzalanmış...S400 alcar a girdi sanırım

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    bunun speği bir şey girsin diye hazır bekliyordu zaten hahhahah bu sefer şaşırtıyor ama beni neyse öpüşür barışırlar bizimki de daha fazla niye girmedi diye üzülür

2. 313,6 aşağı kırarsa bana mal vermeye gelir artık

3. Ben esas parayı hep kriz döneminde kaldırdım gezi çıktı kaçırdım dediğim tahtalarda imkan yakaladım suriye operasyonu vs vs bir ton olay bir tek pandemide ağırlıklı malda kalmıştım şimdi de iyi ki kalmışım diyorum s400 için borsa çökmez çökerse kaçırdım dediğim tahtalarda senet banyosu yaparım borsa bedava bu ülkede

4. yıllarca biste ağırlığı en yüksek olan 10 şirketi bist grafiğiyle kıyaslarım ne rsi ne macd en kral öncü idikatör bu 10 şirketin ortalamasıdır bu salağın bi indikatörü yok bu öpecek adam bulamayınca işine gelen yönde hareket eder bakmayın endeksle hareket ettiğine yarın aşağıdan mal verecek birini bulamazsa sürer yukarı hep diyorum koyun blokajı yesinler birbirlerini zaten öylede böylede en kötü 2 yılınızı çaldılar çok çok bir seans blokaj çözülsün diye beklersiniz kendi malınızla dayak yemekten iyidir

5. At hırsızları iyi oldu 313 ,300 isteriz trade için şahane Borsa bahane yaptı S-400 ikinci füze haberini hadi bakalım 300 gelsin 330 dan verelim

6. Matriks haber; Türkiye ile rusya arasında şuan itibariyle yeni bir s400 anlaşması yok. Yürürlükte ki eski s400 anlaşmasının teslim edilmeyen parçaları ile ilgili teknik görüşmeler devam ediyor. Bloomberg HT

Endeks bahane ile düzeltmesini de yaptı, gap doldurdu... Bizim sünepeler haaala itnelik peşinde tırmalayıp duruyor. Kanı sorunlu soysuz ş.ref yoksunu operasyon evlatlarına duyrulur.(Lafım spek ve spek ile bağlantılı tüm iltisaklılaradır)

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7. Piyasa yemedi s400 hikayesini üzgünün iplikçi ticaretiniz başka bahaneye kaldı ben ekranı kapattım arkadaşlar bunun bir şey vereceği yok beklemeye değmez çaylak ürkütüyorlar

8. Endeks düzeltmesi için godomanlara bahane lazım dı. Haberi kendileri verdi kendileri düzeltti! Bizim sünepe godoşlar hala bir ümit olumsuzluk bekliyor!!!
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Piyasa yemedi s400 hikayesini üzgünün iplikçi ticaretiniz başka bahaneye kaldı ben ekranı kapattım arkadaşlar bunun bir şey vereceği yok beklemeye değmez çaylak ürkütüyorlar

Sayfa 257/346 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •