Sayfa 301/345 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. verdiği temettünün nesi yüksek ki,tüpraş %600 bedelsiz ve 40 tl küsür temettü açıkladı.

2. Gecmış yıllara baktığımızda çok komık kalıyordu yada vermiyordu temettü,ona kıyasla daha fazla verıyor gıbı geldı bana,Tüpraş’ta ve bırcok hısseyle kıyaslayamıyorum tabı,bu bedelsız ıcın olumsuz algılanmaz mı?

3.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Sayın Eliot nasıl yorumluyorsunuz?Epey yüksek temettü,7.5 yanlış görmediysem ee bu bryat da olan durumu yaşatmaz mı ,bedelsız umudu azalıyor dıye ummuştu 1000lerden
    Sayın subat4 bilanço gayet iyi bu bilançoyu beğenmeyen olmaz sanırım temettüsü de makul sayılır bilanço ve temettü haberine tahta da durumu normal karşıladı diyebiliriz bu günkü hareketlerine göre aslında tahtada 9-10 gündür bir sıkışma var diyebiliriz 15. şubattaki mum barından sonra on günlük bir sıkışma var bana göre bir tobo formasyonu gibi görünüyor tobo hesaplamsıda daha önceki fiyatların dengelendiği 770 raka mını destekliyor gibi .Şahsi düşüncem ben önümüzde ki hafta bu rakamların görüleceğini düşünüyorum. Unutmayalım ki para tekniği bozar haber tekniği bozar bedelsize gelince onu zaten bekliyoruz ne zaman verirler bilemeyiz unutmamak gerekirki ALCAR BEDELSİZLDE bu fiyatlara asla gelmedi firmanın etiketi sayesinde bu fiyatlarda
    umarım beklentiniz ve beklentimiz gerçekleşir
    saygılar
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Önümüzdeki hafta 770 rakamı,çok iddialı,inşallah diyeyimde,bu tahtacıyla çok zor.

5. Teşekkür ediyorum yorumunuz için,inşaallah diyelim ama nedense bnm de umudum uok,hayta şimdi bedelsiz verse 1000 olur mu dıye bıle tereddüt ediyorum

6. takas durumunu bilmek gerekiyor,ve bu hissede 7.5 tl temettüyle hareket zor,oran çok düşük,,bedelsiz beklentisi devam ettikçe de,açıkca biz K.Y'yı sömürmeye,sövüşlemeye devam edeceklerdir,diye düşünüyorum.

7. Sayın subat4 ve sayın hürriyet iyi dileklerimi iletmek isterim önce
    geçen haftaki düşüncem gerçekleşmedi maalesef olabileceği veya olamayacağı yönünde olabilirliği ihtimali daha ağır bastığı için bu fiyatları doğru sert hareketler yapabileceğini düşündüm

küsüratları yazmadan aktarmak istiyorım

yıllık en düşük 245 yıllık en yüksek 808 yıllık ağırlıklı ortalama 437 son fiyat 521

aylık en düşük 442 aylık en yüksek 555 aylık ağırlıklı ortalama 514 son fiyat 521

günlük en düşük 510 günlük en yüksek 535 günlük ağırlıklı ortalama 524 son fiyat 521

burda günlük aylık ve yıllık en düşük fiyatlamaların yukarıya doğru hareket ettiğini görüyoruz yani dip fiyatlanmaları yükseliyor ağırlıklı ortalama fiyatlarınında yıllık aylık ve günlük olarak yukarı hareket ettiğini görüyoruz en yüksek fiyatlamalarda ise yıllık rakamı yakalayamdığını fakat aylık ve cuma kapanışı itibariyle aylığa yakın bir kapanış yaptığını görüyoruz fakat burda asıl değer aylıkk 555 li rakamları geçersek yıllık en yüksek değerleri yakalayabiriz ve kağıt daha da agresifleşebilir

ben bu nedenlerden dolayı geçen hafta bu fiyatlamalar görülebilir fikri oluştu tabi tahtacının insiyatifine kalmış ben sadece düşüncelerimi aktarka istedim

her şey gönlünüzce olsun
    sağlıklı günler dilerim
    yatırım tavsiyesi değildir

8. O tahtaci dedigin sahisin yada sahislarin allah belasini versin

Sayfa 301/345 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz