Sayfa 29/345 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2757 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Paylaşımınız için teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Moroder Yazıyı Oku
    Bu gibi dipten dönüşler sonrası içinde olduğu Bollinger bandının üst sınırına yapışıyor. Grafikten görebildiğim kadarıyla o seviye 559 TL gibi görünüyor. Eğer o seviyeyi görürse indikatörlerin bazıları zirvede olacağından biraz satış yiyip, yataya bağlayabilir. İnşallah o seviyelere geliriz. Kendi görüşümdür. Yatırım tavsiyesi bana düşmez.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Bremen mızıkacılarını gör diye size yazınızdaki uslüp, seviye ve saygımızdan forumda bir müddet yazmayacağız sn kimyager 06. Forumu izleyip cuma günü yapılan yorumların bir kritiğini yapacağız. Cuma günü görüşmek üzere Bremen mızıkacıları ve onların algıcı tayfaları.. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız. 😂😂😂😂😂😂
    Ben yazmayın etmeyin demiyorum bunu demeye de hakkım yok. Sadece siz geçenlerde kimse kimseye bulaşmasın biz öyle yapacağız deyip şimdi neden tam tersini yapıyorsunuz kısmındayım. yazıp yazmamak tabiki de sizin insiyatifinizde.

saygılar...

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Uzun yatan ın düşman listesine eklendiniz. O müthiş şşşş!!! bilgi birikimini bizle paylaşmaz!!!!.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Dostum kimseyle sorunum yok olamazda. Tek amacımız hep birlikte kazanmak. Eğer öyle bir niyet içerisinde de olursa canı sağolsun ne diyim. Saygılar...

4. Katılıyorum ama spek ve onun paralı uşakları sadece kendi kazanmak ister... Bir şey söyledim yukarıda profilini açsın daha net anlarsınız, ama açmaz, açamaz.
     Alıntı Originally Posted by kimyager_06 Yazıyı Oku
    Dostum kimseyle sorunum yok olamazda. Tek amacımız hep birlikte kazanmak. Eğer öyle bir niyet içerisinde de olursa canı sağolsun ne diyim. Saygılar...

5. Müthiş friday sebebi belli oluyor
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Bu arada '' MÜTHİŞ FRİDAY'' den bahsedilmiş, algı var. DİKKAT. Volatilite

Al demem, sat demem tavsiye etmem

6. Bu At hırsızları adam olmaz Konya çimento 1.690 TL bunların çapı bu kadar 510 TL ordan dar alanda kısa paslaşmalar devam brüt takas olsa ne yazar sahipleri Konya çimento yu takip etsin alt tarafı çimento siz ne üretiyonuz ağalar

7. Mesajı vermiş. Cuma! Bakalım hisse cumaya kadar hangi yönde hareket edecek, yatayda mı kalacak. Ayrıca profili açma konusunu tekrar hatırlatıyorum, maça yiyorsa açarsın. O kadar iddaalıyım. 2017 den bu yana bu kadar bilgi birikimi! olan bir kişi nin alcar dışında bir tane daha yazısı yok...Başka bir topic de çıksın, borsayı bırakıp, çiftçilik yapmaya başlayacağım. Burada seni bir kez dahi rahatsız eymeyeceğim.
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Bremen mızıkacılarını gör diye size yazınızdaki uslüp, seviye ve saygımızdan forumda bir müddet yazmayacağız sn kimyager 06. Forumu izleyip cuma günü yapılan yorumların bir kritiğini yapacağız. Cuma günü görüşmek üzere Bremen mızıkacıları ve onların algıcı tayfaları.. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız.

8. Bu arada dolaşımda 1.600 bin lotu olan KONYA nın anlık işlem gördüğü fiyat, 1.789 TL (BİN YEDİYÜZ SEKSEN DOKUZ TL), dolaşımda 1.575 bin lotu olan ve KARLI bir şirket ALCAR ın çapsız speğinin fiyatlaması 478 TL.(DÖRTYÜZ YETMİŞ SEKİZ TL) Yazıklar olsun. Söylenecek kelime söz bulamıyorum. Hırsızzzzz.....

Sayfa 29/345 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •