Sayfa 105/345 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

aylık takas,
    geçerli olan takastır.

2. Ne oldu buna battı mı hayırdır bizim bilmediğimiz ne var...

3. Şerefliler! şerefliliklerinden asla ödün vermiyor. Spek ve kölelerine laf söylediğimizde şerefliler in! tasmalıları tarafından site yönetimine şikayet ediliyor ve ceza alıyorum. 7 x 7 x 10 günlük cezam yeni bitti!!!
     Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Ne oldu buna battı mı hayırdır bizim bilmediğimiz ne var...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Hayırlı günler ortaklar
    Temettü verdikten sonraki klasik düşüş olsa gerek bu
    Bakalım ne zaman bölünecek
    Yatırim danışmanına arayıp soran var mı
    Yyd

5. kagıdı mahvettiler...2. temettüye kadar anca toplar bence...

6. Yatirim danışmanına sordum, 2 haftaya bölünür bekleyin dedi...

7. Nerden çıkardınız bölünmeyi anlamadım? Bölünme ile kapta herhangi bir açıklama yok. Ayrıca bedelsiz vereceğim veya bedelli vereceğim demedi ki? genel kurul veya yönetim kurulu bölünme kararı alıp spk onayına sunmalı. hatta 2021 yılı için temettü kararı aldı. O yatırım danışmanı neye istinaden bunu diyorsa yanılıyor. Ayrıca bedelsiz verme potansiyeli bu kağıdı diri tutar. Sizin dediğiniz gibi hemen bölünme olursa işimiz kötü. Gerçi durmadan düşüyor. Ben bir zaman bu kağıtta oyuncu yok tahta sahipsiz dediğimde bana kızan bir arkadaş vardı. Şimdi ben ona gülüyorum. Sahipli tahta ondan düşürülüp mal topluyor diyende olabilir ama mal falan toplama böyle olmaz takaslara bakın isterseniz. Tahta sahipli ise sasa, ceoem, vb. kağıt diri tutulur böyle piyasada. Her neyse. Kap haberlerini şirketin ceo su tarafından açıklamaları okumadan nasıl olurda bölünmeden bahsediyorsunuz anlamıyorum. Sanırım bilgi eksikliğiniz var. Şirket temettü vererek devam edeceğiz diyor bağıra bağıra. 2 haftaya bölünür diyorsunuz. Yapmayın. burada bu işi bilen var bilmeyen var. Bilmeyenlere yanlış örnek olmayın yanlış bilgilendirmeyin. bUYRUN ŞİRKET SAYFASINA BAKIN
    https://www.alarko-carrier.com.tr/tr...zde-68-artirdi

8. Sayin yumkday,bn arkadasin yazısına ciddi cvp vermedim hangi yatırım danışmanı bunu söyleyebilir ki?hangisi net şekilde bölünüryorum bn der ki?Once kagit cok pahali sonra ne zaman bölünecek arayıp soran var mi diye ?kafa bulurcasina yazınca bn de o şekilde cvp verdim..

Sayfa 105/345 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •