Sayfa 164/345 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Daha önceki genel kurul dökümanlarına şöyle bir göz attım yanılmıyorsam 2018 genel kuruluna katılan arkadaşlar kar payı dağıtılmaması ve bunun bedelsiz olarak verilmesi bi belirtmişler vereceği anlamına gelmez vermeyeceği anlamına da gelmez patronun bileceği iş kağıdın yönü bence belirleyici olacaktır

2. Sn.Eliot merhaba sagolun değerli fikirleriniz icin tek yürek olduk bekliyoruz, ins beklenen gelir

3. Syrica bedelsiz verdi diyelim tahmin edilenden az yada ALLAH korusun savas kızıştı ongorunuz ne?Netas da bedelsiz yakaladım nasipmiş,ama hedef fiyatına yaklaşamaz tepetaklak oldu zor sattim,bunda da bi hedefim var sma acemi ve bilmeyen biri olarak acaba cok mu dusuk tuttum hedefi,merak ediyorum, sayin o Sullivan hocam da cvp verirse merak ediyorum değerli fikirlerinizi
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Daha önceki genel kurul dökümanlarına şöyle bir göz attım yanılmıyorsam 2018 genel kuruluna katılan arkadaşlar kar payı dağıtılmaması ve bunun bedelsiz olarak verilmesi bi belirtmişler vereceği anlamına gelmez vermeyeceği anlamına da gelmez patronun bileceği iş kağıdın yönü bence belirleyici olacaktır

4. Öncelikle şunu söylemeliyim, hoca falan değil de sığ tahtalarda dolaşan, nasip arayan biriyim. Geçmişte 3-4 tahtada yakaladım ve iyi yerlerde vedalaştım.

Alcar a gelince. Tahta sahibi (speck) patronları elinde oynatıyor. Onun emri dışında kesinlikle hareket etmiyorlar(benim şahsi görüşüm) . Genel kurul gündeminde bedelsiz yok. Geçen yıla kadar eğer gündem maddelerinde olmayan bir konu görüşülür dense ve bedelsiz çıkar dense inanmazdım. Jants patronları bu tabuyu yıktı. Gündem maddelerinde olmadığı halde bedelsiz açıkladı. Bu da artık burada beklenti oluşturuyor. Bunlar yapar mı derseniz, spekten işaret almadıkları sürece yapmazlar. Yaparlar ise de benim beklentim, max %700 (Beni yanıltmalarını çok isterim, 15-20 bedelsiz gibi)

Şirket gerçekten dürüst ise, speğin emrini uygulamıyor ise, kurumsal ise, önce kayıtlı sermaye tavanını 400-500 milyona yükseltir. Sonra arttırım yapar. Bu kadar net...

Ümit var mı? Bu zihniyetle BENCE yok!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 28-02-2022 saat: 15:58.

Genel kurulda bedelsız açıklanacak diye birsey yok
    yönetim kurulunu toplar isterse yarın açıklar
    bunca yıldır bedelsiz bekleniyor
    benim tahminim %2000 üstü olma ihtimali yüksek
    ayrıca patrona çok yükleniyorsunuz
    oyuncuyu dinliyor diye
    bence tam tersi patron oyuncuyu dinlemez oyuncu patronu dinler
    hiçbir tahtada patron ok demeden yaprak bile kımıldamaz
    günlük 3,5 çiler hariç
    sabah güzel fiyatlardan yakaladım ama yeteri kadar satıcı yoktu
    benim görüşüm bundan sonra her düşüş alım fırsatı olur
    artık mızrak çuvala sığmıyor... yazdıklarım beni bağlar asla yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : ZICO; 28-02-2022 saat: 15:32.
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

6.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Syrica bedelsiz verdi diyelim tahmin edilenden az yada ALLAH korusun savas kızıştı ongorunuz ne?Netas da bedelsiz yakaladım nasipmiş,ama hedef fiyatına yaklaşamaz tepetaklak oldu zor sattim,bunda da bi hedefim var sma acemi ve bilmeyen biri olarak acaba cok mu dusuk tuttum hedefi,merak ediyorum, sayin o Sullivan hocam da cvp verirse merak ediyorum değerli fikirlerinizi
    Sayın Şubat öncelikle savaş sorunuzun cevabı savaşın ikinci gününde aslında verildi BİST bu duruma karşı ikinci gün toparlandı hatırlarsanız ayrıca Rusya’nın bu durumu daha fazla sürdüreceğini sanmıyorum aksi takdirde ekonomisi çok büyük darbe alır

Öncelikle bedelsiz için genel kurul gerekli kayıtlı sermaye tavan seçeceği yok genel kurullarda da teklif edilir kabul edilirse olur yoksa olmaz Eğer patronun kafasında böyle bir fikir var ise bence yavaş yavaş götüreceklerdir daha önce Algyo olduğu gibi fiyat konusunda ise zaten tepe bellli orda vedalaşmak isteyen çok olacaktır fakat 10 yıl üzeri fikirlerime göre bir tahmin yapacak olursam 4 haneli rakamı zorlar düşüncesindeyim
    Ytd

7. Yorumların altında ,"yatırım tavsiyesi değildir" yazmanızı şiddetle tavsiye ederiz..😂😂😂😂😂😄😄

8. Nasıl Ben MALIMI bilirim... Bebe...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Sayfa 164/345 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •