Sayfa 129/345 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by o'sullivan Yazıyı Oku
    burada yıllardır pazarlama görevi harici işi olmayan, arsız, hırsız, insanlıktan nasibini almamış, ukala malum kişi dışında, eskilerden, doğru ve dürüst birini aramızda görmek güzel. Hoşgeldiniz...

Al/sat/tut tavsiyesi değildir. Yatırım danışmanınıza başvurmadan buradaki fikirler ile işlem yapmayınız...
    teşekkür ederim sayın o sullivan

2. Oo sayin Eliot, hosgeldiniz, isik mi gördünüz?

3.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Oo sayin Eliot, hosgeldiniz, isik mi gördünüz?
    sayın subat 4 teşekkür ederim

geçen aralık ayında ben alcar ile vedalaşmıştım fakat alcar tahtasını ben sayfamdan asla çıkarmadım elimde olmasada tahtayın izledim foruma yazmasamda o günden bu yana forumu takip ettim
    dün ise tahtaya giriş yaptım
    hisse senetlerinde bazen taşıyıcılık görevini üstlenmek gerekiyor
    ve hisse senetleri bunlar hepsi için değil gördükleri fiyatlarını ilerideki zaman dilimlerinde tekrar görebilme ihtimalleri yüksektir

buradaki hikayeyi ve geçmişi herkes biliyor tahta üzerinde herkesin bilgisi ve gözlemi var
    izlenimlerimi paylaşmak isterim
    14 ocaktaki mum zirve mumuydu 562 tl lik fiyatıyla
    o günden sonra yükseliş teşebdüsleri olduysada alıcıların güç kaybettiği bir zaman dilimine girdik
    taki 14 temmuzdaki mum barına kadar o günkü mum barı alıcıların güçlendiği bir mum barıdır üç hafta üst üste satıcılara fırsat tanımamıştır ve mum barları hacimlidir 26 temmuzdaki mum barında ise satıcılar baskı kurmaya çalışmış ve hacimli bir mum oluşmuş fakat daha sonraki haftalarda fiyatlar 300 lü rakamlarda oluşmuş daha sonra 27 ağustos haftasındaki mum barıyla yükseliş başlamış bir sonraki hafta i se devam edip 370 li rakamları görmüştür satıcıların 6 ekim haftasına kadar pozisyon aldıklarını fakat mum barlarının ghittikçe küçüldüğünü görüyoruz yani satıcılı olsada satıcıların güçleri zayıflamış
    hatırlarsanız 410 lu rakamları gördükten sonra ilk geri çekilmesini 300 lü rakamlarda yapmıştı 28 aralık tarihli mum barı
    kanımca bu kağıdın fiyatlarının bu rakamlar olduğunu düşünüyorum usd bu sevilerdeyken şirketin ucuzlayacağını sanmıyorum
    haaaa bekletir mi bekletebilir ben 10 yıl taşımıştım bu kağıdı

saygılarımı sunarım
    yatırım tavsiyesi olamaz

4. Başladık yine dar alanda kısa paslaşmalara yıllardır aynı hikaye...
    ytd

5. günlükte 314.15 ve üzeri olmalıyız

6. Sizi kirmadi kapanışta sayin Eliot.

7. Günlükte 319.65 ve üzeri olmalıyız

8. Hep aynı senaryo değiştir artık şu filmi iplikçi

Sayfa 129/345 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz