Sayfa 288/345 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Kamuya açıklanmamış özel durumunuz var! Hemde 2 tane. 2 arsanız var ikisi de satışta idi. Birini sattık sonra vazcaydık dediniz. Aynı yeri tekrar başkası ile anlaştık dediniz gerisi gelmedi. Sattınız mı? Yine milleti dolandırmak için caydınız mı? Şirket işin tam göbeğinde!!!

2. Tek sessiz sayfa olarak kalan ve üstüne arsa satışı bekleyen ve bedelsiz potansiyelli biz yatırımcılar ekürimiz ile makas açılmadı mı ?
    pazartesi bi rüzgar estirelim mi?
    Tahta yapıcı bollinger bandınıda açmışken bu neyin sancısı dünkü kapanış şaka gibi….
    Pazartesi akşamı yazacam ,speğimize henüz taze bilgiler gitmemiş zannımca
    Kalın sağlıcakla,sessiz bedelsiz beklemek engüzeli

3. Bu hafta Bryat 2000, konya 3000, egeend 4000 e gider bizimki de onlara sadece bakar.

4. Bizimki de belki 700 ü görür , patron da olağandışı bir şey yok der tekrar düşürür.

5. Biz bu hissenin yatırımcısı değil miyiz arkadaş, bu arsaların son durumu hakkında neden bilgi vermiyorsun. Kime soracağız cevap alacağız anlamadım ki

6. Birileri yine buralarda saydırdıklarımdan rahatsız olmuş ceza aldırttı bana. Ama şikayet edeni zaten biliyorum ve en içten dileklerimin ne olduğunu kendileri (ekip) çok iyi biliyor. Dahada artarak yedi cedlerine selam söylediğimi de bilmelerine istiyorum. 1000 TL yi görmeden de tek bir lot vermeyeceğimi buradan ilan ediyorum. Beni şikayet eden şirketin buradaki elemanı, paralı uşağı tasmanı tutanlara iletiver bi zahmet..

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Birileri yine buralarda saydırdıklarımdan rahatsız olmuş ceza aldırttı bana. Ama şikayet edeni zaten biliyorum ve en içten dileklerimin ne olduğunu kendileri (ekip) çok iyi biliyor. Dahada artarak yedi cedlerine selam söylediğimi de bilmelerine istiyorum. 1000 TL yi görmeden de tek bir lot vermeyeceğimi buradan ilan ediyorum. Beni şikayet eden şirketin buradaki elemanı, paralı uşağı tasmanı tutanlara iletiver bi zahmet..

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    ++++++++++++++++++++ 1 katılıyorum aynen

8. Tahtacı standart operasyon evladı. Bfren 3 bin egeen 4 bin, köpeği olduğu bryat binler klubüne, poltk denen şirket bile binler klubüne girdi. konya 3 bin klubüne otkar ın binler klubüne girmesine az kaldı. Bunların ortak özelliği dolaşımda az lotunun olması. Bizdeki onur, haysiyet, şeref, ar namus, ticari ahlak sorunlu grup endeks düzeltmesi için yağmur duasına çıkan çiftçi gibi...

Sayfa 288/345 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •