Sayfa 161/345 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Temettunun olmadığını nerden bildiniz?belki daha açıklayacak...

2. Sayin Eliot inşallah boşa gelmemissinizdr,cok emeginiz vardi erken çıktınız diye düşünürken aslinda zamanında çıkmışsınız, simdi de yanlis zamanda girdiniz ne guzel kirtulmusken diyordum bi yanda savas çığlıkları ,bir yanda aptal bir yönetim sahipsiz bir tahta diye içimden geçirirken inşallah tam tersi olur,bu kagit psikolojimizi bozdu,simdi korkuyorum bedelsiz verse de herhalde max 600yapar diye,bu kadar ah alan şirketten hayir gelir mi bilemiyorum, evladimin altınlarını yedi,bnm vaktimi yedi,10 yili heba ettik,daha verse de mutlu olur muyum bilemiyorum, bizi mutlu etmesi için 2binleri geçmesi lazım ki telafisi olsun,bu basiretsiz kagit onu da yapar mi,hic umudum yokkkk

3. Sayın SUBAT4 ben ALCAR tahtasını satış işlemi yaptıktan sonra bile ekranımdan silmedim ekranımın hep ilk sırasındaki hisse oldu aramızda bir bağ var heralde o günlerdede belirtmiştim eski yazılarımda mevcuttur kağıdın yürümesinin asıl nedeni pandemide üretilen aşıların saklama koşullarıydı ve bu teknolojik üstünlük sadece ALARKO CARRİER de vardı bu süre zarfında bir kaç tahtada bulundum fakat bu tahtayı daima izledim yanlış zamanda girdiğimizi ileriki zamanlarda öğrenebiliriz ancak sizinde beklentileriniz karşılanmamış yada zamanlama olarak olmamış olabilir fakat şu zamandaki dünyada gelişen durumlardan dolayı handikaplar oluyor
    tahta yürümüyor diye afedersiniz argo küfür denler oldu karşı tarafın sizden güçlü olduğunu unutmayınız çocuğunuzun altınlarını koymuşsunuz bence doğru yaapmışsınız altın bir yatırım değişldir aynısını bende yaptım altın faiz usd fon bunlara karşı herzaman hisse senedini tercih ederim bedelsiz kararını inşallah alırlar bu sene ve uzun süre bekleyenler moralli bir şekilde ayrılırlar bir şeye yatırım yaptıysanız onunla ilgilenin orda kalsaydım şu kadar olur hesaplarına girilmemeli bu enerjinizi tüketir taşıdınız şeye karşı değersizleşmeye gidersiniz yanlış kararlar almanıza neden olur
    ara ara alım yaptığımı da belirtiyorum zaten fakat kimse dipten alamaz tepeden satamaz yada ben yapamam diyeyim fakat diplere yakın alıp tepelere yakın sattığımızda doğru kara vermiş oluruz
    saygılar edrim umarım temenniniz gerçekleşir

Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Geçen senede 2 taksitte vermişti zaten 1.15 TL yanılmıyorsam
    Bu sene o da yok işte
    Büyük ihtimalle bedelsiz gelebilir
    Pazartesi belli olur tahtacı tavan yaparsa bedelsiz gelecektir.
    Ytd

5. Esas sermaye de verebiliyor muydu? Kayitliya dönmesi gerekiyor mu?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Pazarlama faaliyetleri gene başlamış bu sene temettü verir mi, bedelsiz bölünür mü her sene olduğu gibi başlamış bu muhabbet geçen sene olduğu gibi Mayıs'a kadar gene sürecek gibi buradaki ekip ne bilanço nede şirketten gelen haberleri okuma becerisine sahip değil işi gücü pazarlama yapmak.
    Dünya yanıyor enflasyon zamlar ortada bu yıl turizm ne olacak belli değil peki şirket bu esnada
    ne diyor,
    Kar dağıtım kap’ında aynen sunu söylemişler: “Ekonomik koşullar dikkate alınmak suretiyle Şirket'in işletme sermayesini güçlendirmek amacıyla ortaklara kâr payı dağıtılmamasına"" bu demek bunu bir açıklayın ama lütfen küfür ve hakaretten uzak kalarak bilgi verin ki herkes faydalansın. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    😂😂😂😂😂😂

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bu sene o da yok işte
    Ytd
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım
    göstere göstere yapacağını sanmıyorum
    ama oyuncuyu sizler daha iyi tanıyorsanız bilemem
    takas fena değil satan citinin elinde
    29 bn ad kalmış yani tek kademeye bile yazsa anında gider
    tabi bedelsiz gelecekse alır
    toplu mal diye
    ayrıca satılanların çoğunu
    iş hariç kafadaki kurumlar almış buda olumlu
    hayırlısı olsun diyelim
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bu sene o da yok işte
    Ytd
    Sayın honky bu rakamlardaki temettünün kıymeti yok demek istedim daha yüksek bir temettü olsaydı dikkatleri üzerine çekebilirdi bellide çekmek istemiyorlardır ikinci ihtimalin gerçekleşmesini isteriz tabiki

Sayfa 161/345 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •