Sayfa 169/345 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    şirket sermayesini kuvvetlendirmek için yedek akçeye ayırdım diyor, yedek akçede durunca mı şirket sermayesi kuvvetleniyor yoksa sermayeye eklenince mi ? bin türlü oyun.. ama buda bir beklenti bakalım.. beklentiyi satın alacak mı
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2. kademeler boş biraz alım için yokladığımda yukarı tepki veriyor fakat makas baya açık

3. Merhaba, uzun zamandır sessizce bekliyorum. Bu sene bedelsiz vereceğini düşünüyorum. Bunu bizim için değil kendi için yapacaktır. Tabi bunlar tamamen hissiyat, temettü vermeyip hissede asansör hareketleri başlaması bu beklentimi güçlendirdi. Herkese bol kazançlar.

4. O hissiyat ile bizi yıllarca uyuttu,iste bu yıl dediğimiz her yıl asansör hareketler yapti hele de 30-60bandinda....bu yıl ins diğerlerinden farklı olur,hissiyatinizin dogru olmasi temennisi ile
     Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Merhaba, uzun zamandır sessizce bekliyorum. Bu sene bedelsiz vereceğini düşünüyorum. Bunu bizim için değil kendi için yapacaktır. Tabi bunlar tamamen hissiyat, temettü vermeyip hissede asansör hareketleri başlaması bu beklentimi güçlendirdi. Herkese bol kazançlar.

5. Şimdilik 271.20 rakamı ve üzeri kalmalıyız
    Hacim 24 bin lot iki güne göre düşük
    3 gün önceki 277.40 tavan fiyatını bu gün en yüksek değerden gördü

6. Batı karadeniz dağlarında ikaz amaçlı levhalarda şöyle yazar;

"ayı da çıkabülü,taş da düşebülü, güneş açabülü, yemekler güzel olabülü, yağmur altında ıslanılabülü, soğukta üşünebülü"
    tik tak tik tak tik tak
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir...
    😂😂😂😂😂😂

7. Yemin ederim kuş kadar beyni yok....Kendini iyice madara etti.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8. Bazı dingiller vardır etrafındaki herşeyi tren sanır bu nedenle herşey trene bakar gibi bakar.,😂😂😂😂😂😂

Sayfa 169/345 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •