Sayfa 20/345 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Alcar yavvvaaaşşş ciğerimi söktün😅

2. Bu uzun yatan mı uzun oturan mı vardı ortalıktan kayboldu ne iş çalı çırpı arkasında raks mi yapiyo 😬😬😬

3. Alcar, Haftalık, Log. Dolar bazlı grafik.

Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

4. ha gaYreT onu Brezilya da rio da görmüş. Gerçi zamansız gitmiş. Salgın zamanı yazık edecek kendine! Tek başına vaktim ve naktim bol diye bağıra bağıra MÜTHİŞ bir şekilde festival yapıyormuş. Son bağırmasında, Amozan a çalı çırpı arkasına kaçar ben diye bağırıyormuş Dikkat etmesi lazım, orada tehlikeli kabileler var, piton var, Anakonda! var. Timsah var.... Var oğlu var yani...
     Alıntı Originally Posted by HASAN05 Yazıyı Oku
    Bu uzun yatan mı uzun oturan mı vardı ortalıktan kayboldu ne iş çalı çırpı arkasında raks mi yapiyo

5. Bereketli ve güzel bir gün olsun inşallah....

6. Dar alanda kısa paslaşmalara devam At hırsızları kendileri alıyor kendileri satıyor devam 300 kadar takılın 500 de 400 de alan 3-5 kişi için ufak oynayın yakında alırsınız tezkereyi bu kafayla Alarko Holding büyük vizyon kuruluşu tabela misiniz yoksa siz

7. Vakdin ve nakdin rahat olması ne demek anlaşılmıştır inşallah. Borsa uzun vadede ihtiyacınızın kesinlikle olmadığı bir parayla yatırım yapılması gereken bir yerdir bunu yapmayan kendi kararını uygulayamaz inisiyatif kullanamaz. Borsada kumar oynar gibi hareketlerin sonu hep hüsrandır. Bu yüzden aman dikkat. Ha bize gelince o gün gelene kadar ki bu bizim görüşümüzdür bizde satılık 1 lot alcar yoktur. Bu bizim kararımızdır bizi bağlar siz kendi kararınızı verin sonra üzülmeyin. Bizi bağlayan görüşlerimizi dikkate alarak hakaret ve küfür içerikli cevaplar vermeyiniz. Herkese iyi bir gün ve bol kazançlar diliyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kişisel görüşlerimizdir dikkate almayınız. Daha ne diyelim bunlar BİZİM GÖRÜŞLERİMİZ DİYORUZ.. 😂😂😂😂😂😂

8. 430'larda dengeleniyor izlenimi veriyor ama 395'e kadar sarkıp geri toparlanması yapay bir gösteriş ise aşağı baskılama 319'a kadar da sürebilir. Gerçi o kadar değer düşürmenin kime ne katkısı olur onu sorgulamak gerekli. Brüt takas uygulamasının ne kadar işe yaradığının, kimin ekmeğine yağ sürdüğünün de durup bir düşünülmesi lazım. Umarım bugün yavaş yavaş dengelenir. F/k 92,6 - PD/DD 10,7. Bu değerler çok yüksek ama vardır herhalde fiyatı bu seviyelere getiren ve asıl mal taşıyan grupların bir bildikleri. Bugün herkes için iyi ve kazançlı olur inşallah. Naçizane kendi görüşlerimdir, kimseye yatırım tavsiyesi vermek haddim de değildir ve bana düşmez.

Sayfa 20/345 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •