Sayfa 317/345 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Alıntı cıkmamıs Honky adlı arkadasım yazısına hıtaben

Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Yukarıda sorduklarıma cevap vermemişsin!!! Adabeyi nickli kişi ile aynı gruptan olduğun için olabilir mi? Uzun sürüngen!! Sen misin???Tekrar yazayım;

"Sorumun yanıtı bu değil, bir daha oku! Son paragrafı da oku!!! Dediğin olsa bu hırsızlar 10 kat çıkan hisseden 2 kat hızlı aşağı basarlar. 808 den 230 a basan da bu yav.aklar değil mi? Zamanında tarihi kar açıkladığı bilançoda, öncesinde sıfır prim yapmasına rağmen 38 den 31 tabana basan bu ş..sizler değil mi? Nerde bunun sağlamlığı. Bildiğin hırsızz... Aklımda alay etme. 10+ yıldır bu hırsızları yakinen tanırım. Bana özelden bile yazdı bu haydutlar...(Adabeyi nickli it).10 sene önce 20 TL olan konya 6.000 TL 20 TL olan egeen 7.000 TL. 700 lerde kote ettitilen 125 bin lotun niçin kote ettiridiğinin bana açıklaması lazım? Şimdiye kadar neden satmadıklarının açıklaması lazım. 700 den 230 a düşüren allahsız kim? AHLAK!!! lazım..."

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....
    Kardeş sen neyin kafasını yaşıyorsun acaba
    Ben kimseye bir şey demedim
    Ben başıma gelen hadiseyi anlattım
    30 da iken ben buradaydım
    Hisse gitmeyince sağolsun hisse net üzerinden yazdım.ara bul yazdiklarim hala bu sitededir

Hisse sonra 500 e gitti ben 280 den vedelastim
    30 dan 500 e gitmiş hisseyi alırsan düzeltme gelince pisman olursun.

Falan filan sirketle kıyaslama yapmak da tuhaf sayet kendi sektöründe değilse
    Klimadan safkar arceoik Vestel gibi şirketlerle kiyaslarsin anlarım
    Bryat ile bunu niye kiyaslarsin

3. 28 li fiyatları bilirim ne arkadaşlar vardı eskiden
    Uzman 74
    Sayın yeşil inci
    De Alcar
    Hatırlayabildiklerim

4. Hey gidi uzman 74 adlı arkadas ın cok emegı vardı bu sıtede,onca grafık yorum ,en sonunda sanırım tarıhı bılanco sonrası bastıgı dönmde şirkete guvenı kaybedıp gıttı,kendısıyle yazısmıstık ,500 hareketını yaparkenn ayrıldıgı ıcın hıc pısman degıldı cunku bılen bılmeyen herkesı bezdırdı…..bnm hatrladıgım da olimpik forum,Tamsel bır de 60 hareketını yaptıran arslanbey gıbı bırı vardı….öyle bır gecer zaman kiii

5. Yönetim, kote ettirdiklerinizi sattık kap ınızı bekliyorum!!!! (Tabi cep to cep olduğunu biliyorum!) akşama falan beklemeyin, gün içi gönderin ki, rahat taban olsun, şanınız yürüsün, ahlakınız ı herkes görsün!.... İŞİN TAM GÖBEĞİNDESİNİZ.....

6. Sayın Gol Kralı bn ıyılerden,emegı gecenlerden bahsettım,suzı de unutmadım Sayın Elıot,uzun arkadası Allah a havale edıyorum….

7. Kalın kafalı eski tip ahmak bir spek tutmuşsun Leyla cım! Tam şanınıza yakışır. Hani diyorum borsadaki şirketlerinizin hisseleri yerine, sanayi de ki şirketlerinizin işleri ile ilgilenseniz!...

Sayfa 317/345 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •