Sayfa 345/345 İlkİlk ... 245295335343344345
Arama sonucu : 2758 madde; 2,753 - 2,758 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    neden alcar?

ceonun 5 ay oncekı açıklamasına göre 22mılyon dolar ıhracat siparişi alınmış artması beklenıyor.(25 buyume beklentısı)

finansman olarak zorluk yaşıyor. kredi maliyetleri arttıgı için sermaye arttırması sart. bedelli bu şirket için olumludur. sermayesi düşük şirketlerden asla bedelliden korkmayın. Bedelliye talep olması için yüksek bedelsizle birlikte vermeside şart.(yada ahsıslı sermaye arttırımı yapabilir)
    zirveden düsüşte ceonun konusmasında enflasyon muhasebesının yapılacagı belirtilmişti. gelen bilançoda muhasebe yapılmadıgı aşıkar. Eskişehir fabrıkası ile gebze fabrıkasının muhabesını merak edıyorum. amortisman baktıgımızda neredeyse 3/2 amortsımana gıtmıs güncelleme şart.
    Isı pompası konusunda ciddi bir talep patlaması yasanacagından bahsedıldı. Fransa ile Türkiye arasında %90 fark oldugu(fr 150bın tr 10bın) artıştan bahsedıldı. Enerji verımlıgılı adına Trden bu kapsamda destek gelmesını beklendıgı belırtıldı
    * Yeni fabrıkaya geçiş işlemlerinden dolayı 4. ceyrek bılancosu kötü geldi. eskısehır fabrıkası üretime baslaması .1 ceyrek bılancomuzun oldukca iyi gelecegını düşünüyorum.+
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    up up up up
    Namık Kemal

3. Tavan olup bozdu . Akşam seansını nasıl kapatacak acaba yanlız sert hareketti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Tavan olup bozdu . Akşam seansını nasıl kapatacak acaba yanlız sert hareketti
    acaba tombul parmak mı dedım kendı kendıme. sonra dedim ki le amannnn anı yaşa:D kesin içerden bi bilgi sısıntısı vardır bi gk haberı ve maddelerı gelsın o zaman görecegizzz
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    acaba tombul parmak mı dedım kendı kendıme. sonra dedim ki le amannnn anı yaşa:D kesin içerden bi bilgi sısıntısı vardır bi gk haberı ve maddelerı gelsın o zaman görecegizzz
    Gün içi iyi durdu yinede şu piyasaya göre birçok kağıtta satış baskısı varken böyle bi kağıt işte millet Mersin’e biz tersine millet tersime biz mersine . Vardır bundacda bir hikmet . Payıma düşen beklemek
    Selamlar

6. Dün akşam ki KAP ı bilerek 18 Nisan kredili işlem yasağının biteceği tarihe attılar.
    Tesadüf mü ? bence hayır.
    Bir şirket bu kadar kötü niyetli olmaz.
    Ne yapmaya çalışmak istiyorlar bilinmez..

Sayfa 345/345 İlkİlk ... 245295335343344345

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •