Sayfa 31/345 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. 10 gündür hissedeyim, yazılanlar keşke almasaydım, dedirtiyor. Kademeleri sürekli takip ediyorum. Her gün aynı hareket. Ayıptır, böyle tahta olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Son 1 yıldır ciddi prim yaptığı açık net. Yalnız 2011 den beridir de sıfır fiyatlama yapıldığı da öyle. Diğer belirtilen kağıtlar zaman içinde değerlemeleri yapıldı. Konya 417 yi kartn 300 egeen 300 lü fiyatları gördü ve yıllarca o fiyatlarda işlemlerini yaptı. Alcar? 30. Sonra 60, sonra 40 sonra yine 30...uzayıp gider. Tam 10 yıl.....Şuan kartn 3.545 (bölünmeden önce) konya 1.789 egeen 1.909 u gördü. Bu speğe saydırılmaz da ne yapılır? Ş.siz hala aşağı basmak için bi tarafını yırtıyor. Syg.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Siz geçmişini iyi biliyorsunuz. Ben de uzun süre fiyatının uyuduğunu görürdüm hep ama pek ilgilenmezdim. Zira ALARK holding ve bağlı ortaklıkların hisseleri uzun yıllar insanların kanını kuruttu. Son 1 yıldır hepsi hareketlendi.
    Ben oldukça zaman önce yüklü miktarda ALGYO hissesi taşırdım ama bende bıraktığı izlenim pek pozitif olmadı. Maslak'ta arsa hikayeleri vb konularla kamuoyunu çok oyalamışlardı, şimdi ne yaparlar bilmem.
    ALCAR'a gelecek olursa sanırım biraz aşağı süzüleceğiz. Benim gördüğüme göre ne MACD, ne STOCH ne de hareketli ortalamalar iyi durmuyor. Bir süre salınacak gibi. Birkaç gün içinde tersi olursa benim için sürpriz olur. Biraz güç toplayıp sıçrama yapar sonra belki. Deli gibi hareketler yerine istikrarlı yavaş yavaş yükselse, brüt takas kısıtlamasına da maruz kalmaz. Neyse ben fazla gevezelik edip de sizleri meşgul etmeyim. Yatırım tavsiyesi değil, sadece görüşümdür. İyi akşamlar.

3. Profil hala kapalı, açta herkes ne olduğunu görsün, var mı o cesaret?

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

4. Yazdığını da silermiş Ama geç kaldın

5. Küçük esnaf zihniyetini ne zaman bırakacaksınız Alarko Holding. Rakibiniz! Daikin Türkiye yi örnek alın biraz!!! Yakışmıyor size.....
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Kim olacak? Uzuuun yıllardır topicte teknik - temel paylaşım yapana, speğe laf edene, yeni gelene düşman, hatta onları attırmak için her türlü provokasyon (insanları çığrından çıkartan) yapan, çoğul kullanımı, speğin buradaki paralı elemanlarından olan şahsiyettir kendileri.

Profiline baktığımda, şuan kapattığı için görünmüyor, (o kapatmadan bakmıştım) 2017 den beri hiçbir hisse topic in de bir tane bile yazısı olmayan, sadece ve sadece alcar da vakti ve nakti bol olup, hisse düşünce alan! Gazlaya gazlaya yıllardır millete hisse taşıtan ekibin buradaki paralı elemanıdır.

Bu arada şubat4 hanım bahsetmiş, 2011 yılı alcar=egeen=20 TL Mart 2020 alcar=30 TL egeen=400 TL. Tabi bunda şirketin karlılığı falanda önemli ama arada uçurum oluşturacak kadar değil! Yıllardır 30-60 arası millete kan kusturmuş, tarihi kar açıkladığı gün (2017 yada 2018) 35-36 liralarda kağıda taban yaptırmış kanı, karakteri bozuk speğe eski arkadaşların teşekkür edecek hali yok!

Son durum;
    Beklenti lerden henüz 1 tanesi bile gerçekleşmemiştir. Yıllık olağan genel kurulda kayıtlı sermaye tavanı nın yükseltilmesi ni bekliyorum, yapmazsa şirkette ard niyet ararım! KAYITLI SERMAYE TAVANINI ARTTIRMAK İÇİN SPK PARA İSTEMİYOR! 2016 daki o hatayı!!!(hata ise) Yapmazlar inşallah. Eğer yapmazlar ise Spekle iş tuttukları iyice pekişir.(Bana göre) Arsayı algyo ya satacaklarını tahmin ediyorum. Bedava ya vermezler inşallah. Ayrıca Şirketin büyüme hedefi var mı yok mu çıkıp bunu biz ortakları ile paylaşmalı!!! Artık büyü alcar!!!!!!! Alarko yönetimi daha neyi bekliyorsunuz???? Biz ortaklarınız olarak sizden bunu BEKLİYORUZ.......

6. Sayın O’sullivan ben paylaşayım ben hissede pek yazmıyorum ama sürekli burayı takip ediyorum 2010 yılında Alcar a girdim 1700 adet vardı bekleye bekleye usandım bu güne gelene kadar 450 adet kaldı elimde ara sıra al sat yapalım dedik maliyet 40 TL oldu ogün bugündür bu çapsızları bekliyoz hisse bedelsiz verecek diye arsa alsaydım şimdi köşeydim ama işte nasip diyelim buradan kimler geldi geçti ama bu müthiş arkadaş hep burda ben onda Alcar olduğunda inanmıyorum bir insan bu kadar bekleyip de hiçbir kazanç elde etmez ise bunda bi anormallik vardır ben bu kadar bekledim ağZıma geleni sayıyorum sövüyorum artık gerisini siz tahmin edin Alcar babamızın hissesi değil.......Asla Yatırım Tavsiyesi olamaz

7. O müthiş şşş arkadaşa bi profilini açmasını söyleyin. Başka bir yerde paylaşımı var mı yok mu görün. O kadar iddialı yım. Başka bir topic te yazısı olsun borsayı bırakacağım. Nokta....
     Alıntı Originally Posted by mustafa_yilmaz Yazıyı Oku
    Sayın O�sullivan ben paylaşayım ben hissede pek yazmıyorum ama sürekli burayı takip ediyorum 2010 yılında Alcar a girdim 1700 adet vardı bekleye bekleye usandım bu güne gelene kadar 450 adet kaldı elimde ara sıra al sat yapalım dedik maliyet 40 TL oldu ogün bugündür bu çapsızları bekliyoz hisse bedelsiz verecek diye arsa alsaydım şimdi köşeydim ama işte nasip diyelim buradan kimler geldi geçti ama bu müthiş arkadaş hep burda ben onda Alcar olduğunda inanmıyorum bir insan bu kadar bekleyip de hiçbir kazanç elde etmez ise bunda bi anormallik vardır ben bu kadar bekledim ağZıma geleni sayıyorum sövüyorum artık gerisini siz tahmin edin Alcar babamızın hissesi değil.......Asla Yatırım Tavsiyesi olamaz

8. Müthiş friday demiştim. Yatacak yeri yok bunların. Uzun uzun yatarlar inşallah alayı hırsız. Alcar gibi bir şirketin düştüğü hale bak yazık.

Al demem, sat demem tavsiye etmem

Sayfa 31/345 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •