Sayfa 32/345 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Kendine yakışanı yapıyor ekip, bunlar için para herşey, gerisi teferruat!!!! (Onur, haysiyet vs.) Alarko yönetimi de buna çanak tutuyor. Tebriklerrr.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Bir çok hisseyi takip ediyorum ama bunun speği kadar mal ını görmedim. Sayın kasvet bunlara az bile yapıyormuş. Gerçekten çok karektersiz.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Kendine yakışanı yapıyor ekip, bunlar için para herşey, gerisi teferruat!!!! (Onur, haysiyet vs.) Alarko yönetimi de buna çanak tutuyor. Tebriklerrr.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Elimde bryat yok. Bizim mal spek arada robotu ona bağladığı için onu ve jants ı da takip ediyorum. Günlük grafiğinde devasa flama var. Üç vakte ya çok sert yukarı (4 hane) yada güm aşağı yapacağını TAHMİN ediyorum. Hakkımızda hayırlısı. Bu mal spekten hayır beklemek zor ama yaşayıp göreceğiz. (Umarım birileri çıkıp başka hisse pazarlama muhabbeti, geri zekalılığı yapmaz)

4. Ins sayin O sullivan...endeks geri gelir korkusu sanirim tum kagitlar isteksiz gibi ....

5. Tabana verde rahatla, operasyon evladı.

6. Eğer kademe kademe mal yedirmiyorlarsa, bir süre daha aşağı salınacağız. Hareketli ortalamaların 8 ve 22 günlüklerini kırdı, 50 günlük ise bugün itibarıyla 341'de. İndikatörlerde biraz daha aşağı yol var gösteriyor. Moral bozmak istemiyorum ama endeksin de bu kadar satış yediği bir günde silkelemek için zemin zaten oluşmuş durumda. Herhalde taban görürüz bugün. Yatırım tavsiyesi değildir. Keşke daha iyi şeyler söyleyebilseydim. Saygılar.

7. Kademeler o kadar boş ki bir anda 60 kademe aşağı 60 kademe yukarı gidiyor. Yuh...Destek direnç hepsi hikaye. Soysuz un(speck) canı ne istiyorsa o oluyor.

8. Bugüne kadar brüt takasın işe yaradığını görmedim, gören varsa beri gelsin. Hangi hisse brüte girse allak bullak oluyor. Ya bırak kardeşim nereye gidecekse gitsin. İsteyen biner, isteyen iner. Ne zaman bitiyor ALCAR'ın brüt takası. Bilen vardır, paylaşırsanız sevinirim.

Sayfa 32/345 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •