Sayfa 39/345 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Alcar da neler oluyor
    Önceleri piston aşağı indi formasyonu
    Takiben testere formasyonu
    Sonrası sil süpür temizle formasyonu
    Şimdilerde testere formasyonu
    Takiben kurt kapanı formasyonu
    Sil süpür için daha vakit var diyor spek amcamız ve hiç acelem yok diyor bugün hariç 6 işlem günü kaldı brütten çıkışa hayırlısı bakalım.. Beklemeye devam tabiki rahat nakit ve vakdimizle. 😂😂😂😂😂😂Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız. 😄😄😄😄😄😄

2. Arsızzzz....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Garantiden satış yapan arkadaş mı acaba, ne zaman ortaya çıksa......

4. Bence nakit makit yok anca gaz var..... YTD

5. İşleri güçleri iftira hakaret küfür bu Bremen mızıkacıları ve tayfalarının bizim alcar için beklemekten yana olan görüşlerimize karşı yürütülen bu saldırıların amacı nedir acep kimdir bunlar bunu zaman gösterecek göreceksiniz bir anda hepsi uçup gidecek neyse biz gene kendi işimize bakalım ve rahat nakit ve vakdimizle tek bir lot alcar satmadan sabırla çalı arkasında festival gününü beklemeye devam edelim. Herkese bol kazanç ve şans diliyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kişisel görüşlerimizdir dikkate almayınız.😂😂😂😂😂😂

6. Selam arkadaşlar. Ben de 10+ yılcıyım. Uzaktan hep izledim. Buraya üye olup üç beş bir şeyler karalayayım dedim. Umarım kızmazsınız. (Maliyet 1 TL bile değil) Beklentiler beni burada tutuyor ve ümitliyim. Şirket inşallah bir daha 2016 daki gibi biz ortaklarına madik atmaz.(kayıtlı sermaye tavan arttırımı. Amatör ler yapmaz o hatayı!Tabi hata ise!) Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Estağfurullah kardeş ne haddi. Herkes kendi bilgisini fikrini rahatlıkla paylaşabilir. Yalnız brüt te mal yedirme çok zor, bana göre, hacim lazım. Yine birilerinin kuyruğuna takıldı, onun gazı bu, bana göre. Macd konusunda aynı fikirdeyim. Hayırlısı bakalım, yaşayıp göreceğiz.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Sayın O'sullivan öncelikle teşekkür ederim. ALCAR'da köklü bir yatırımcı olmadığımdan haddimi aşmadan yorum paylaşmayı tercih ediyorum. Grafik ve indikatörler (özellikle MACD) brüt tarihinin bitiminde ilginç bir tepki verebileceğini gösteriyor.
    Haklısınız brüt takastaki fiyatlamada mal yedirmek zor bir iştir. İnşallah bu hissenin hikayesine inanan herkes karlı çıkar. Yatırım tavsiyesi yerine herkes kendi kararını verir. Hepinize bol kazançlar ve saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Merhaba...her yorum bizim için farklı bir renk...mal yedirme mi degil mi bilmiyorum ama hikaye daha bitmediği gibi bedelsizlerin hareketi devam ediyor...Arsa ile bilgili yok...sirket devri dedikodusu var...diger bedelsizlere gore sudan ucuz...AMA hersey ihtimal dahilinde olur mu ?Olmaz dememeli....
    Sayın Şubat4, Sayın O'Sullivan'ın mesajına verdiğim cevapta da belirttiğim üzere brüt takasta mal yedirmek zor bir konu. Ben 15 Şubat'ta brüt takas bittiğinde yukarı yönlü bir tepki vermesini bekliyorum ama eğer yine sert olursa yine brüte girebilir. Bu tahtayı yapan grubun artık dikkatli olması lazım. MACD'nin bir önceki dipten tepki verdiği 18 Aralık tarihinden sonra çok önemli bir yükseliş trendine girmiş. Umarım yine böyle bir yukarı trend oluşturur. Kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Hepinize saygılar.

Sayfa 39/345 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •