Sayfa 49/345 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Ara sıra ALCAR'ın hareketlerine katılıyorum. Son yazdığım mesajın hemen sonrası beklediğim hareket gerçekleşti ve ben elimdeki 3-5 hisseyi devrettim. O zamandan beri gün içi hareketleri takip edenlere az da olsa para bıraktı. Hareketleri izlemeye değer. Özellikle de bu dönem bir süre daha, eğer beklenen bedelsiz bölünmeyi yapacaksa bir prim bırakır. 500'ün altına küçük bir hamle ile STOCK'un geri tepki vermesi gerekir gibi görüyorum. Ne kadar yukarı gitme potansiyeli var hala, ben kısıtlı tecrübemle bilemiyorum. Aşağı sarkma hareketinin tepkisini beklemeye değer. Yatırım tavsiyesi vermek bana düşmez. Haddim olmayarak görüşümü paylaştım. Umarım herkesin gönlünce olur. Saygılar.

2. 11 şubatta tiyoyu vermiş. Mayıs 2021! Bundan önceki günlerde sürekli gazlama pohpohlama. Acaba neden? Bryat ında aşağı salacağını biliyordu! gruptan yada içeriden bilgi alıyor. Bunun başka izahı yok. Bu teknik ile temel ile açıkkanamaz, görevini yaptı, kayboldu. Yıllardır millete mal taşıttığı gibi. Mayıs 2021 de ne olur bilinmez. Buralarda mı kalır, aşağımı belli değil. Çok karektersiz bir tahtacısı var. 1500-1600 TL de islem gören kağıtlar bile %1-2 eskilerde. Bu kansız, karekteri sorunlu yaratık -6.. Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. .tne operasyon çocuğu...
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Ooo yeni yancıları gelmiş bremen mızıkacıları çoğalıyor aklımıza nerden geldiyse bir deyim geldi paylaşalım bakalım..
    Bozacının şahidi şıracı (olur) atasözünün anlamı nedir?
    Bir kişi kötü davranışta bulunsa bile bir başkası tarafından savunulup, korunabilir. Dünyaya gelişiyle yaratılış yönünden birbirine yakın ve benzer özellikler taşıyan insanlar her durumda genellikle birbirini destekler. Ha bu arada artık buraları bremen mızıkacıları ve yancılarına bırakıp Mayıs 2021 ayına kadar yokuz. Aman bizi unutmayın saldırmaya devam edin. Neyse biz gene rahat nakit ve vakdimizle tek bir lot Alcar satmadan sabırla çalı arkasında festival gününü beklemeye devam edelim. Görüşmek üzere.... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. KAP geldi ;

Yıllık kar : 81.105.059,74 TL.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Slm sizce bugün kap geleceğini bilmelerine rağmen bu dususun sebebi neydi.yoksa borsada ki altın kural gerçekleşip beklenti satın alınıp gerçekler satıldı mı yanı eve dönüş zamanı mı...

Alıntı Originally Posted by mttu8 Yazıyı Oku
    KAP geldi ;

Yıllık kar : 81.105.059,74 TL.
    Güzel
    Artık bedelsiz yakın
    Kar payı da 10 TL olursa harika olur

6. Karlılık düzenli olarak artıyor, 1.dönem 3 aylık 5 milyon, 2. Dönem 3 aylık kar 11. Milyon kar, 3.dönem 3 aylık kar 28 milyon TL 4.dönem 3 aylık kar 36 milyon TL.. 2020 toplam 81 milyon...Kar sürekli artıyor. Bedelsiz kapasitesi de!!! Genel kurul gündemi bugün yarın gelir. 2016 daki rezilliği unuttur artık Alarko yönetimi! Kayıtlı sermaye tavanını DAİKIN ın sermayesi olarak belirle ki vizyonunu görelim...Tabi umurunuzda ise ve varsa!!! Hisseni bu spek ş.sizine peşkeş çekmeyi bırak artık!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7. Bn de supheleniyorum bu kadar tesadüf mü olur...Kedinlikle katiliyorum
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    11 şubatta tiyoyu vermiş. Mayıs 2021! Bundan önceki günlerde sürekli gazlama pohpohlama. Acaba neden? Bryat ında aşağı salacağını biliyordu! gruptan yada içeriden bilgi alıyor. Bunun başka izahı yok. Bu teknik ile temel ile açıkkanamaz, görevini yaptı, kayboldu. Yıllardır millete mal taşıttığı gibi. Mayıs 2021 de ne olur bilinmez. Buralarda mı kalır, aşağımı belli değil. Çok karektersiz bir tahtacısı var. 1500-1600 TL de islem gören kağıtlar bile %1-2 eskilerde. Bu kansız, karekteri sorunlu yaratık -6.. Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. .tne operasyon çocuğu...

8. Hangi beklenti gerçekleşmiş olabilir ?
     Alıntı Originally Posted by HASAN05 Yazıyı Oku
    Slm sizce bugün kap geleceğini bilmelerine rağmen bu dususun sebebi neydi.yoksa borsada ki altın kural gerçekleşip beklenti satın alınıp gerçekler satıldı mı yanı eve dönüş zamanı mı...

Sayfa 49/345 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •