Sayfa 1003/1004 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004 SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: Viop - XXX

1. herif 1612 kademesine 4000 lot satış koymuş, gece seansında böyle bi emir hiç görmemiştim bugüne kadar.. normal seansta da olmaz, anca vade sonu poz taşımalarda karşılıklı blok emirlerde.. 5 puan eksi makasta, olması gerekenin 20 puan altında, 65 milyon liralık emir.. yok mu alan ??

bi haber varsa, anca şöyle bi haber olabilir : türk ordusu hafta sonu sincar'a operasyona başlıyodur, ve centcom buna kesinkes karşıdır, bi takım restleşmeler gündemdedir' falan gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    herif 1612 kademesine 4000 lot satış koymuş, gece seansında böyle bi emir hiç görmemiştim bugüne kadar.. normal seansta da olmaz, anca vade sonu poz taşımalarda karşılıklı blok emirlerde.. 5 puan eksi makasta, olması gerekenin 20 puan altında, 65 milyon liralık emir.. yok mu alan ??

bi haber varsa, anca şöyle bi haber olabilir : türk ordusu hafta sonu sincar'a operasyona başlıyodur, ve centcom buna kesinkes karşıdır, bi takım restleşmeler gündemdedir' falan gibi
    Kemal abeyyy

bi onbin kontratlık borç para versene Tavana kadar % 3 çizip bişi denicem
    Bear_Bull
    @BearBull26

herif 1612 kademesine 4000 lot satış koymuş, gece seansında böyle bi emir hiç görmemiştim bugüne kadar.. normal seansta da olmaz, anca vade sonu poz taşımalarda karşılıklı blok emirlerde.. 5 puan eksi makasta, olması gerekenin 20 puan altında, 65 milyon liralık emir.. yok mu alan ??

aramızda 3-5 toplayıp alıverdik...

Operasyon falan takılma, kendi aralarında oyun var...bilemezsin!!

arkadaşlar global menkulden işlem yapan var mı ....aldığım kontratların maliyetine net nereden bakacam...teşekkürler....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5. Keyfekeder satıyor olamaz mı pala manitasından ayrılmıştır belki..

YTD

şortların 3/1 ni 161.125 kapadım riski azalmak adına....benden sonra 4000 koymuş....bakarsın ansızında siler...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Kemal abeyyy

bi onbin kontratlık borç para versene Tavana kadar % 3 çizip bişi denicem
    10 milyon dolar yolladım iban'a, kalanıyla pasife alış bırak

ama meçhul haber türkiye'nin swift sisteminden çıkarılmasını içeren bir super-sanction ise dolar eft'si iptal olur, bi elemanla nakit yollarım pazartesi sabah, nasıl olsa bu akşamın işlemi pazartesi valöründe, zaten t+1 var salı gününe yetiştiririm her halükarda

bu leş avrupalılar ikide bir sanction zart zurt diyolar, neymiş ki yapacakalrı yaptırım ?? audi ve mercedes mi satmayacaklarmış artık bize ) sanction sanction dedikleri kapsamda aslında tek mevzuu var, swift ban.. iran'a yaptıkları gibi.. onu satmam bunu satmam gibi bi şey yok, mesela iha satmadılar yerli iha yaptık gitti, şimdi bin pişmanlar keşke satmış olsaydık diye

8.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Keyfekeder satıyor olamaz mı pala manitasından ayrılmıştır belki..

YTD
    sen öyle deyince ben de tekrar düşündüm, zira 21:00 tencere tavası pek feri yok, haftaya bir halkçı devrim ihtimalini düşük buldum

kapadım short'ları gitti.. iyi akşamlar
    Son düzenleme : KaraKemal; 05-02-2021 saat: 21:17.

Sayfa 1003/1004 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •