Sayfa 101/1004 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop - XXX

ben tarzanca tüm piyasayı etkileyecek bir banka söyleyim. gerçi bir gün önce 3.20 kilit rakam diye yazmıştım bi daha yazayım YKBNK 3.20 altında her zaman tehlike kapıda bekliyor demektir. ama üzerine atar oturursa o zaman long cular bayram
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    kimse seni uyarmadımı,
    altında hedef çok yüksek, kolayına yedirmezler diye.
    sen gerçekten benim altınmı aldığımı sanıyosun? yokyaa ne işim olur. varant olsun on kuruş fazla olsun... ben kargadan başka kuş tanımam
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

tum kotuluklerin anasi bogalarin dusmani ayilarin dostu dolar endeksi yukselmeye basladiysa ne trent birakir ne duzen ortaligi birbirine katar...dolar endeksini yukseltecek asil neden ne

url=https://hizliresim.com/4p5UV9][/url

url=https://hizliresim.com/TysTQg][/url

url=https://hizliresim.com/RiAUWQ][/url

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sen gerçekten benim altınmı aldığımı sanıyosun? yokyaa ne işim olur. varant olsun on kuruş fazla olsun... ben kargadan başka kuş tanımam
    bana bunlarla gel.
    ben de hurda varant işine merak sardım.
    geçen hurda dolar varantı aldım.
    30 aralıktaydı sanırsam.
    31 aralıkta benim varantın tahtası kapalıydı.
    normalde saat 15:30 a kadar açık olması gerekmiyor mu?
    gerçi açık olsaydı da çöp olacaktı ama aklıma takıldı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

bana bunlarla gel.
    ben de hurda varant işine merak sardım.
    geçen hurda dolar varantı aldım.
    30 aralıktaydı sanırsam.
    31 aralıkta benim varantın tahtası kapalıydı.
    normalde saat 15:30 a kadar açık olması gerekmiyor mu?
    gerçi açık olsaydı da çöp olacaktı ama aklıma takıldı.
    bak sen sürekli varat soruyosun ve gayet ciddisin farkındayım. bunun için seninde bildiğin gibi kurumunla önce sözleşme imzala sonra ben şu kağdı almak veya satmak istiyorum de ben sana şu varant uygun diyeceğim söz.. ama hisse ters teperse onu bilemem

6.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    )) Bazen bir gülme tutuyo anlatamam..
    Darısı herkesin başına..

Çok nefis ve ekstra bereketli iki günün daha sonunda ki epey show hadiseler de yaptık ettik yine şükürler olsun, emeği geçenlere teşekkür etmek istedim )..

Tarihi zırvada yönümüz doğru ve cesur poz miktarımız süper kallavi olunca kolay, nefis & leziz oldu herbişey pek tabi..
    Döndüre evire çevire barajlarla falan gereği trade’lerin dibine vurduk vesselam..

Haftasonu uygun olursak trade aksiyon detaylarımızdan ve mevcut durumlarımızdan da bahsederiz inşallah..
    İstirahat zamanı şimdi..

))..
    Borsa finansal piYasalar işte..

Herşeyin hayırlısı...
    Selamlar.. )
    consessus bayım.adınıza çok sevındıgımı bılmenızı ısterım.cok enterasan bı yer burası bırkac gundur yazmadım son dusuncelerımı aktaralı bırkac gun oldu.amac tecrubesız acemı ınsanlara yon konusunda yardımımız belkı olabılır.maalesef egolumu kıbırlımı cok bılmıslıkmı ne ararsan var.1720 olmus endeks ogun an ıtıbarı sort olan lord vade bıtımınde dıyede belırtmıstım.endısem ınerken bende dahıl sort kovalayan herkes gıbı erken duraktan ayrılmaktı.ne kadar gormesekte anlatımlarınıza gore donup baktıgımda batmıs olmanız lazım tabıkı fınansal dayanagınız ve vurduk yayıldık dedıgınız pozlar 1 er yada daha fazla bunu sız bılıyorsunuz.aslında sızce sakıncası yoksa tarzınızdan bıraz bahsetsenız vede burdakı sıze karsı olan ınsanlar belkı sızıde kasmazlar vede takıp eden vıop severlere bırazcık ısık olabılısınız.ornek olarak bazen burda acıkladım enaz 50 kat temınat olması ac kapa gıbı belırttım.sonuc burası sanal long yada sort farketmez onemlı olan buzun uzerınde dusmeden kayabılmek.

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bak sen sürekli varat soruyosun ve gayet ciddisin farkındayım. bunun için seninde bildiğin gibi kurumunla önce sözleşme imzala sonra ben şu kağdı almak veya satmak istiyorum de ben sana şu varant uygun diyeceğim söz.. ama hisse ters teperse onu bilemem
    yok ben işlem yapıyorum zati.
    elimde endeks şort varant var hatta.
    adını unuttum. asdas.
    25 kuruştan almış idim 33 guruş kapattı.
    varant seçere gidip bakmaya da üşeniyorum.
    sahi varant seçerde matrikste gördüğüm, işlem görmekte olan
    aralık vade endeks lönkleri göremedim.
    değer hesaplamayı manuel mi yapıyon bu durumda.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

yok ben işlem yapıyorum zati.
    elimde endeks şort varant var hatta.
    adını unuttum. asdas.
    25 kuruştan almış idim 33 guruş kapattı.
    varant seçere gidip bakmaya da üşeniyorum.
    sahi varant seçerde matrikste gördüğüm, işlem görmekte olan
    aralık vade endeks lönkleri göremedim.
    değer hesaplamayı manuel mi yapıyon bu durumda.
    hayır ben hesaplama yapmıyorum. benim oyun tarzım kazanmak üzerine kurulu. gördüğün yerde çak.. yani hedef falan yok bende.

Sayfa 101/1004 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •