Sayfa 103/1004 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Viop - XXX

Taze Çarşamba tarihi zırvamızdan Cuma gün/hafta/ay düşüğümüze -63,00 puan

Viop30 style eder +,- %41 civarı etki..

Dönence evir çevir baraj katmerli etkili olarak ise bizim cenahta %50 yakın mertebeli kâr yağdı AnKÂRa'ya..

2. Boğa tuzağı olsa bile kimse sizi bu yorumunuzu eleştiremez..
    Kesinlikle de katılıyorum yorumunuza..
    Bir bar daha görülse bile her türlü güzel yorum olmuş olacak..
    Dediğiniz trend analizi tespitiniz olmuş olacak.. dediğim gibi güzel yorum ve her yöne dikkat içeren bir yorum..
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dün yazmıştım.

Bu yazıya cevaben herhangi net bir görüş gelmemiş. Böyle bir yazı çok ciddi sıkıntı aslında, gerçekleşmezse yeni yetme birinin ağzına sakız olabilir. Bu yüzden şimdiden yazayım, aynı ya da farklı görüşte olup ta beklentisini net yazmayan bir kişi ileride bu yazı ile ilgili yazmasın, ağır konuşurum. Şu anda yazan herkesin ileride yapacağı eleştiri başımın üstündedir.
    Bol kazançlar.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ayisi bogasi velhasili endeks yoruldu noel rallisi bitti tepeden eksi gapla olusan gunluk dususte yukardan kopmaya isaret ediyor bundan sonra 1 ileri 2 geri devam ederiz..endeksleri yukari tasiyacak elde bisi kalmadi hepsini kullandilar...simdi asil soru herkesin trasi gozunun onune dokulurse ne olacak 1 yildir dunya ekonomisi dustu insanlar ha bugin ya yarin derken 1 yil gecti degisende pek bir sey olmadi birieleri hesap zamani demesin sonra

bugun twitte mkk aciklamasi vardi 1 yilda 800.000 yeni yatirimci aramiza katilmis bunlar in hepsi kazanmaya geldi..
    akil hastanesinde deliler toplanmislar duvardaki delige sirayla bakiyorlarmis doktor bunlari gormus merak etmis ne yaparlar diye cekilin demis birde ben bakayim bakmis ee burda bisi yok demis..

biz demisler kirk yildir bakiyoruz bir sey goremedik sen bi bakmadami gorecen demisler

birazda yeniler baksin bakalim

5.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    bugun twitte mkk aciklamasi vardi 1 yilda 800.000 yeni yatirimci aramiza katilmis bunlar in hepsi kazanmaya geldi..
    akil hastanesinde deliler toplanmislar duvardaki delige sirayla bakiyorlarmis doktor bunlari gormus merak etmis ne yaparlar diye cekilin demis birde ben bakayim bakmis ee burda bisi yok demis..

biz demisler kirk yildir bakiyoruz bir sey goremedik sen bi bakmadami gorecen demisler

Bu gelenlerin %40 telegram ve kuş taki üstad ve sığ tahtalar patronları ile ilişkili ekiplerin yönlendirmesi ile kurulu küçük tahtalara , %40 badem spor tahtalarına ( tabi bunlar sistemin işleyişini bilen kulağı delik olanlar
    %20 de borsada şansımı deniyeyim diyenler benim seneryomda.

6.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku

Grafiği bende gördüm ama ilginç olan yeni 800 bin değil. Toplam 2,1 milyon, 1 yılda gelen 800 bin ise, öncesindeki 1,3 milyon yatırımcı 30 yılda mı oluştu. Denklem böyle ise durum çok vahim. Grafiğe birde sayı olarak değilde parasal miktarında verseler daha anlamlı olur. Garip rakamlar, son üç yılda döviz taşıyan milyar dolar, altına dönen ha keza çok fazla, birde son 1 yılda gelen 800 bin borsacı.

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku

halis bayım, ilgi konudaki görüşümü daha önce belirtmiştim,

pandemi kredi hikayelerinde görünen yüzü böyle gibi,

ancak arka yüzü klasik şahıs ve tüzeller üzerinden belli bir merkeze beleşimsi kredi ayağına

kaynağın yönlendirilmesi ve memleketten ziyade

yine belli bir menfaat siyasi grubun tekelinde tüketilmesi mevzu..

Gerçek dağılıma baksak, o yüzbinlerce görünen yatırımcının baskın çoğunluğu

kripto borsacı kılıklı hesabı yani..

Malesef görünen, görünmeyen ve yaşanan herdaim bu oldu, uzuun yıllardırDır.

Selamlar, iyi trade'ler..

gelenler kactilar kactilar kacamazlarsa uzin vadeli yatirimci olur cikarlar birileri hisseleri tasittir birileri bunlarin parasini uuzn sure hic bir bedel odemeden kullanir.
    bist disi hisselere bakmaya korkuyorum cok asiri bir fiyatlama var kazan kazan sistemide bi yere kadar.
    borsada kazanmak kolay olsaydi trilyoner olmustuk o kadar bilgi beceri yazilim vs zarar etmemeye calismakla geciyor zaman yeni gelenlerde bizlerin gectigi yollardan gececek kacari yok borsada ogrenmenin tek yolu parasini verirsin tecrube edersin.

bugun israil 30 milyar dolar alimi yapacagini aciklamis bundan 20 gun once bi yerde gozume bi yazi takilmisti dolar endeksinde rekor duzeyde kisa pozizyon acildigi yonundeydi eger dogruysa dolara israilden gelen hamlede bu kisa poz larla alakali olma ihtimali yuksek

temkinli temkinli gitmeye devam

Sayfa 103/1004 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •