Sayfa 104/1004 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Viop - XXX

Borsa açısından sağlaması ortada zaten..

Kim yeni gelene tarihi hız ve rakımlarda kâr sunar böylesi arenalarda..

Tersten ya her işleri tersten.. Kokuya bakın )..

Ama borsaların doğası tek boyuttan ibaret değil malum diğer borsa doğa kanunları da devreye girer herdaim..

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    gelenler kactilar kactilar kacamazlarsa uzin vadeli yatirimci olur cikarlar birileri hisseleri tasittir birileri bunlarin parasini uuzn sure hic bir bedel odemeden kullanir.
    bist disi hisselere bakmaya korkuyorum cok asiri bir fiyatlama var kazan kazan sistemide bi yere kadar.
    borsada kazanmak kolay olsaydi trilyoner olmustuk o kadar bilgi beceri yazilim vs zarar etmemeye calismakla geciyor zaman yeni gelenlerde bizlerin gectigi yollardan gececek kacari yok borsada ogrenmenin tek yolu parasini verirsin tecrube edersin.

bugun israil 30 milyar dolar alimi yapacagini aciklamis bundan 20 gun once bi yerde gozume bi yazi takilmisti dolar endeksinde rekor duzeyde kisa pozizyon acildigi yonundeydi eger dogruysa dolara israilden gelen hamlede bu kisa poz larla alakali olma ihtimali yuksek

temkinli temkinli gitmeye devam
    merhaba sn halis,nedir bu israilin alımı euro verip yerine dolarmı alacakmış,kimden alacakmış,yoksa kendi parasını veripmi dolar alacakmış,yada nedir durumun aslı ve link varmı tşk.

4. Yorum yapmak için bu haftayı da görmek lazım Sn. Jas. Long olanlar için net bir FLAT sinyali geldi sistemlerde ama short açmak için henüz bir sinyal oluşmadı, bu kadar sert çıkışın üstüne aynı sertlikte düşüş olmaz mı tabi ki olabilir ama çıkışın eğimi bu duyguyu vermiyor. Daha ziyade yataya bağlaması da olası.

Baska şekilde yorumlansa mal satmak için aceleyle bu çıkış böyle sert yapıldı ise, arkasından da sert düşmesi doğal denebilir.

Benim endeksle ilgili net bir görüş ve tahminim yok, alacak kağıt da artık pek bulamıyorum bilancolara kadar artık %50 üstüne çıkmam portfoyde, %17 civarı faiz gayet çekici.
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dün yazmıştım.

Bu yazıya cevaben herhangi net bir görüş gelmemiş. Böyle bir yazı çok ciddi sıkıntı aslında, gerçekleşmezse yeni yetme birinin ağzına sakız olabilir. Bu yüzden şimdiden yazayım, aynı ya da farklı görüşte olup ta beklentisini net yazmayan bir kişi ileride bu yazı ile ilgili yazmasın, ağır konuşurum. Şu anda yazan herkesin ileride yapacağı eleştiri başımın üstündedir.
    Bol kazançlar.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tabi yatay derken, bu yorumunda belirttiğim gibi kutuyu aşağı kırdı en az 5 - 7 bin daha düşüp yataya girmesinden bahsediyorum. Duser düşmez ben bilmem zaten buna göre de işlem yapmam ama geçmişte böyle olunca böyle yapmış bunu diyebilirim.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar manuel işlemi kestim biliyorsunuz. Sadece faydası olur diye yazarım dedim. 1 DK larda hacimli satış gelince hemen arkasına daha yüksek hacimli pin bar alım yapıştırıyor. Resmen kademelere lot (çuvala adam) bekliyor. Sistemim 1710 short 1690 flat (şimdi verdi, izleyen stop çalıştırdı) vermiş flat izliyoruz ama bu hacimli hareketlerin kırılımı ne yöne olursa o yöne bi 8 10 bin puanı var her iki yönde de arkadaşlar dikkatli olsun bol kazançlar.

Aynı durum 1720 de de vardı, hacimli alımlara short pin bar yapıştırdı günlerdir.

Kutu çizsek, 1725 - 1680 kutusu olur, o kutunun dışına hacimli çıkışlardan bahsediyorum.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

tşk.halis bey,1 yıl içinde kendi parasını verip dolar alacakmış,7-8 trilyon dolar olan piyasada belki kendi parasına etkisi olurmu bilinmiyormuş,asıl mevzu euro dolar paritesinde euro çok degerlenince italya ve hollandada hükümet krizleri çıktı,doların artık deger kaanması gereken durumlar oluşuyor,buda paranın tekrar güvenli liman dolara yönelmesi demek,kısaca borsalar için olumsuz bir durum

Alıntı Originally Posted by viopva Yazıyı Oku
    consessus bayım.adınıza çok sevındıgımı bılmenızı ısterım.cok enterasan bı yer burası bırkac gundur yazmadım son dusuncelerımı aktaralı bırkac gun oldu.amac tecrubesız acemı ınsanlara yon konusunda yardımımız belkı olabılır.maalesef egolumu kıbırlımı cok bılmıslıkmı ne ararsan var.1720 olmus endeks ogun an ıtıbarı sort olan lord vade bıtımınde dıyede belırtmıstım.endısem ınerken bende dahıl sort kovalayan herkes gıbı erken duraktan ayrılmaktı.ne kadar gormesekte anlatımlarınıza gore donup baktıgımda batmıs olmanız lazım tabıkı fınansal dayanagınız ve vurduk yayıldık dedıgınız pozlar 1 er yada daha fazla bunu sız bılıyorsunuz.aslında sızce sakıncası yoksa tarzınızdan bıraz bahsetsenız vede burdakı sıze karsı olan ınsanlar belkı sızıde kasmazlar vede takıp eden vıop severlere bırazcık ısık olabılısınız.ornek olarak bazen burda acıkladım enaz 50 kat temınat olması ac kapa gıbı belırttım.sonuc burası sanal long yada sort farketmez onemlı olan buzun uzerınde dusmeden kayabılmek.
    Sağol eksik olma )..

Ha malum bi batıramadınız gitti zaten ))..

İşte elimizden geldiğince sabır ve özveriyle 18-19 bin adet olmuş tarzlarımıza dair ileti

yazmış, çizmiş, uğraşmış, atmışız sırf buraya bile zaten..

Daha napılır forum ortamında neticede.. Forum ortamı öğretisi bir bütün olarak değerlendirilir..

Özele yada keyfe gibi şekillendirilmiş bilgi aktarma meselesi olur daha ziyade dediğin,

ki haricen ve yerinde ilgi sistemiyle öğrenilir öyle anca..

Ayrıca mesleğim veya işin tam o kısmı uzmanlığım bile değil..

Belki de kasmazlar dediğin üyeler ise 3-5 etmez bile zaten,

ammaa ağzımızla kuş tutsak nafile değil midir bazılarının nezdinde ?, emin misin yani )..

Sevgiler..

pazartesi her sey yolunda giderse h1 gore 168300 kadar tepki gelir sonrasi asagi tekrar salar 166 kirilirsa h4 grafik h1 deki goruntuye donmeye baslar..170 ler guclu direnc artik saglam destek noktasini nerde bulacagiz bakalim

url=https://hizliresim.com/fL1luo][/url

url=https://hizliresim.com/7rybae][/url

Sayfa 104/1004 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •