Sayfa 108/1004 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Viop - XXX

1. O işlerin çözümü 3-5 günde olacak iş değil, adam hele bir sağ salim başkanlığı devir alsın, s400 meselesi çözümüne kadar 50 tane meselesi var yapacağı, en başta abd halkını coronadan kurtarsın, her geçen gün işler daha da sarpa sarıyor abd de. yani oooooo, o işlerden şimdilik kimse umut beklemesin

2.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bugün dow, dax ve bist30 endekslerinden kazandığım paralarla yeğenime bir çift küpe alıcam doğum günü hediyesi olarak. Çok mutluyum

İnşallah diğerleri de kapanır tabi
    Hoşçakalın

Bu arada tekrar 1699 ve hatta 1704 bekliyorum ama long açmaya korkuyorum. Açanları ve kazanacak olanları şimdiden tebrik ediyorum. Ben de zirveden long cesareti yok.
    Çok yazdım saygılar
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...04#post5086004

İyi günlerde harcamışınız ..ne güzel ..

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Iyi geceler
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...72#post5085372

Saygı ile
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...86#post5089386

Sayın JAS

Bir gün öncesinden bile ..

Burdan itibaren ..

Özür dilemeyen 3 kişi kaldı ..bakalım onlar ne zaman Fact olanı değil TRUTH ,yani doğruyu bir bütün olarak ne zaman bulacak..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...33#post5084233
    özür diledeyenler arasında mutlaka bende varım onun için cevaplayımda çokta fazla şişme.. bak kardeşim ben harbice yazarım oraya buraya kıvırtmam. neyse. ben o gün senin mesajın altına yazdıklarımdan dolayı üzüldüğünü görünce yazdığıma pişman oldum yinede gönlünü almak için özür diledim değilse ben niye özür dileyecekmişim ne yaptımki? hatta saçma sapan mesajlarıma katlandığını yazmana rağmen, kırgınlık devam etmesn diye peki o zaman niye beğeniyordun bile demedim. bak mert ben öyle laf yiyecek abidik gubidik biri değilim. daha böyle sokuşturmalara devam edersen ben susmam. benimde bi sabrım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    özür diledeyenler arasında mutlaka bende varım onun için cevaplayımda çokta fazla şişme.. bak kardeşim ben harbice yazarım oraya buraya kıvırtmam. neyse. ben o gün senin mesajın altına yazdıklarımdan dolayı üzüldüğünü görünce yazdığıma pişman oldum yinede gönlünü almak için özür diledim değilse ben niye özür dileyecekmişim ne yaptımki? hatta saçma sapan mesajlarıma katlandığını yazmana rağmen, kırgınlık devam etmesn diye peki o zaman niye beğeniyordun bile demedim. bak mert ben öyle laf yiyecek abidik gubidik biri değilim. daha böyle sokuşturmalara devam edersen ben susmam. benimde bi sabrım
    Sen özür dileyen taraftandın ..rahat ol ..diğer 3 kişi düşünsün artık ..
    Hayat hoş gerisi boş

5. S400 olayında BIDEN falan hikaye önce onu oraya getirenleri ikna edilmesi , devamında ABD li silah şirketlerinin ikna edilmesi gerek .
    Silah pazarını kaybetmek istemedikleri için duruma göre yaptırımlar koyuluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Roytırs bayat haber mi verdi şimdi.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sen özür dileyen taraftandın ..rahat ol ..diğer 3 kişi düşünsün artık ..
    yaa bırak böyle politakaları.. ne yazıldığını, neyin ne anlama geldiğini, bilmeyecek kadar çocukmuyumda özür dileyenler tarafındansın diye hala su üstünde görünmeye çalışıyosun. bak ben sana harbice düşüncelerimi yazıyorum sen ayıp ediyosun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yaa bırak böyle politakaları.. ne yazıldığını, neyin ne anlama geldiğini, bilmeyecek kadar çocukmuyumda özür dileyenler tarafındansın diye hala su üstünde görünmeye çalışıyosun. bak ben sana harbice düşüncelerimi yazıyorum sen ayıp ediyosun
    Sana raht ol dedim mi ..rahat ol..
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 108/1004 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •