Sayfa 111/1004 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hocam aslında tarif etmeye çalıştık..yani sürekli eften puften verisiz poz açanlar yönde olduğunu iddia edenler hariç..
    Genel kanı net teyit beklentisi..
    Yani çoğu arkadaş ta bizim gibi düşünüyor..
    Bazı şeyler teyite muhtaç sadece..
    Bir o kaldı..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben düşüncemi kendi adıma yazıyorum. ben bu yakalanma olayını üç beş gün önce kafa kağıtlarının zayıflığını gerekce gösterek nasıl olacak bu yükseliş diyipte ardından sean içinde önce 100 endeksine sonra 30 endeksine dirençelerini kırdırarak beide ters düşünmeye zorladılar ve yanlış bir yorum yaptım ama inanın iki saat sonra uyandım ve tekrar satış demeye başlasamda artık söz ağızdan çıkmış oldu. sonuç olarak p. tesi açılışı dilediği gibi yapabilirler ama ben olumlu olacağını düşünmüyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    HABER :Yabancılar 777 Milyon Dolar Menkul Kıymet Aldı…

1 -8 Ocak 2021 haftasında, yurt dışı yerleşik yatırımcılar reel olarak (fiyat ve kur etkisinden arındırılmış) 285,9 milyon dolar hisse senedi alırken 491,1 milyon dolar repo dâhil Devlet İç Borçlanma
    Senedi (DİBS) aldı.

Sayın JAS yalnızca 1 -8 Ocak 2021 haftasında 2 milyar TL den fazla yabancı alımı bu pilavın daha çok su kaldırabileceğini düşündürüyor.

Aylık grafikler 1999 aralık çubuğunu yapıyorsa; Allah yalnız borsaya yeni başlayanları değil, tecrübelileri bile korusun...

Beni sorarsan en az 20.000 puandır daha ne kadar gidecek dememe rağmen korkudan endeks işlemi açamadım..
    Aralık 1999 Aylık bar kapanış sonrası 4 ay yükselmiş

3.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    HABER :Yabancılar 777 Milyon Dolar Menkul Kıymet Aldı…

1 -8 Ocak 2021 haftasında, yurt dışı yerleşik yatırımcılar reel olarak (fiyat ve kur etkisinden arındırılmış) 285,9 milyon dolar hisse senedi alırken 491,1 milyon dolar repo dâhil Devlet İç Borçlanma
    Senedi (DİBS) aldı.

Sayın JAS yalnızca 1 -8 Ocak 2021 haftasında 2 milyar TL den fazla yabancı alımı bu pilavın daha çok su kaldırabileceğini düşündürüyor.

Aylık grafikler 1999 aralık çubuğunu yapıyorsa; Allah yalnız borsaya yeni başlayanları değil, tecrübelileri bile korusun...

Beni sorarsan en az 20.000 puandır daha ne kadar gidecek dememe rağmen korkudan endeks işlemi açamadım..
    Aralık 1999 begenmedim size aralıK 2007 VERELİM

ben olayı çok uzun vade düşünmediğim için perşembe gün açıklanacak faiz kararı sonrasında bir anda rüzgarın yönünün değişemesi durumunda hani ne oldu denmesin diye bunuda yazmak istedim. çünkü geleceğe oynayan birisi değilim. benim için ne görüyorsam o...gerisi hikaye benim için
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5. Hocam işte o paylaşılan grafikler herşeye gebe..
    Yok özür yok şu yok bu..
    Olay o değil..
    İllaki düzeltme vs neyse adı beklenen şey ve hep yazıldı emare emare ..
    Ama bu emare bana göre seanslık günlük bar kimisine göre price action zayıflama ve eşlik eden bar okunması kimisine seans altı başlayan trendler vs vs bir sürü.kombinasyon..
    Bunun içinde o son bar kapanış da herşeyin fiyatı fiyatlanması olası durum senaryosu herşeyi göstermiş olabilir...
    Demem o ki..
    Belli insanların hele ki kendisinin baya bir katkısı varmış gibi algı yaratan tiplerin oyununa gelmeyin..iyi gidiyorsunuz ve ben şahidim.. zayıflamadan da bahsettiniz herkes bahsetti..
    Burda sıkıntı her zirve de short basan neye göre bastığı belli olmayan tipler boğaların ayıların ciddi anlamda algısını bozdu.
    Adam 148 ortalama shortum buraya inandım diyor her tepeden short basan adam yakaladığını söyleyip üstüne bile alınmıyor.. yatacak yeri yok onun.
    Yeni zirve short yeni zirve gene short hep short..
    Sonra arif olan sordu neye göre..ulen be kamil.. aynı senaryoyu 20 bin puan evvel de sallıyor idin..
    Gene sallıyorsun..
    Chat ekranı gibi kullanan.sahış burada paylaşılan bir sürü bilgiyi geriye itiyor..sonra ben bildim oluyor..b*k bildin..bir cacık yapamadın yaptıysan da son pozdan karlisin..
    @abka nin dediği gibi her gün ölecem diyen adam bir gün ölür tutturur ve bilmiş olur..
    Bir de bu tiplere güzelleme yapanlar var..
    Onlara da hiç bir sözüm yok maalesef.. kapatsın gözünü atlasın onun koynuna..
    Sözün özü..
    Burada arif olana çok güzel bilgiler var.
    Ve yanlış anlaşılma da bu adamdan kaynaklanan tartışmalara gebe olan paylaşımlarıdır..

Ama malûm o algı.yok mu.. işte bizim gibi insanlara cephe aldırdı..
    Hiç bir ederi olmayan foruma katkısı olana taş atar oldu bir de samimiyet adı altında hesap sorar oldu..
    Demem o ki burada oluşturulan algı herkesi bozdu..
    Bu bozukluk endeks düşerken de olur yükselirken de..
    Olayı uzun vade düşünmek önemli değil..

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ben olayı çok uzun vade düşünmediğim için perşembe gün açıklanacak faiz kararı sonrasında bir anda rüzgarın yönünün değişemesi durumunda hani ne oldu denmesin diye bunuda yazmak istedim. çünkü geleceğe oynayan birisi değilim. benim için ne görüyorsam o...gerisi hikaye benim için

6. Boğa tuzağı yaparsa yükselir.. göreceğiz
     Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Aralık 1999 Aylık bar kapanış sonrası 4 ay yükselmiş

7.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Kaan Sarıaydın tarih verdi! Mart 2021'e dikkat

https://www.youtube.com/watch?v=-QSLeDZs5IM

Kaan Sarıaydın ;

Mart ayından itibaren Türkiye şahlanışa geçiyor

Ekonomide reformlar arda arda açıklanacak, tüm dünya bunu biliyor

Avrupa başta Almanya karışacak, Avrupa ekonomisi çöküyor..

Avrupa da yaşlı nüfus artıyor, yakında avrupalılar çalışmak için bize gelecek

Haftasonunda piyasaları bırakıp izleyin bakalım moraliniz düzelsin
    hocam ben bu herifi uzunca yildir izlememistim sayende izledim.dinledim.yeni dunya duzeni diyor ya oda adepte olmus olmasa beyaz tv ye cikmazdi.yigit bulut un yolundan hizli yol almak ister olmus,eskiden olsa merkez in kayip usd lerini sorardi.tebrik etmek istiyorum italyan alman fransiz batacak turkiye ye calismaya gelecek acaba o konusmayi yapmadan evvel ne ictiyse bende icmek isterim,adam tarih vermis gelde hisse alma dolar sat altin falan bos isler dunya bizi kiskaniyor.imkb tavan acmasi lazim hamdolsun ne guzel memleket ne mutlu

sn OYUNAGELENADAM
    upuzun mesajlarından dolayı, birilerinin seni çok incittiği kanatine vardım. çünkü "bir dokunursun bin ah işitirsin" gibi olmuş. boş ver takılma böyle şeylere. attığın grafikleri görüyorum ama okuyamadığım için sadece bakmakla kalıyorum. değilse harbiden eğrisinede doğrusunada yorum yapmayı isterdim ama maalesef! sıkma canını boş ver "at denize balık bilmezse halik bilir"...

Sayfa 111/1004 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •