Sayfa 17/1004 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

hocam sindomad ın dediği yerden deneyip stop ardından sonra ki barda reverse olabilirdiniz iki katına.!!!
    akıl vermek değil derdim ama spotta aylık açılış fiyatının altında işlem görüyor..algısal destektir bu ..!!

bu trend kırılır mı diye sabah atmıştım.!!!
    Ben nerden long nerden şort yapacağımı gayet iyi bilirim, ama kimseye niye long açıyorsun yada niye şort açıyorsun demem

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Tahtalara düzeltme yaptırıp endeksi tutuyor.
    Ah badem spor ah

3. pegasus long short tövbe ne spot alırım ne işlem yaparım bizi neredeyse batırma safhasına getiren hisse idi...
    bir de bur da bir çılgın vardı..!!
    short basacam diyordu.!!
    kardeşim her tahta da işlem yap git spekte yap ciddi anlamda pegasusta yapma

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben nerden long nerden şort yapacağımı gayet iyi bilirim, ama kimseye niye long açıyorsun yada niye şort açıyorsun demem
    yok hocam banane pozundan söyledim sadece madem viopçusun reverse olayını da bilmen lazım reverse stop değil tam tersine yön değişimidir iyi getirir.!!
    umarım o algısal destekten destek bulur.!!

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Tahtalara düzeltme yaptırıp endeksi tutuyor.
    Ah badem spor ah
    aynen öyle hayırlsıs spotta gene mallandık

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    yok hocam banane pozundan söyledim sadece madem viopçusun reverse olayını da bilmen lazım reverse stop değil tam tersine yön değişimidir iyi getirir.!!
    umarım o algısal destekten destek bulur.!!
    Şortları kapattım şuan flatım, siz beni anlamadınız hâlâ olay poz. olayı sen bildim ben bildim revese cart curt değil.
    neyse
    takıl kafana göre madem

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    vob da 1693-95 çok önemli

orası kırılmamalı.

3 keredir kuvvetli bir şekilde oradan döndük..

kırılırsa hızlıca 1670 e kadar gider..
    bıst100 de 1548 altı saatlik kapanış...yapmamalı..kuvvetli trent desteğidir..haydi boğalar destek atın..

yine saatlik pin bar oluştu..long lehine.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    pegasus long short tövbe ne spot alırım ne işlem yaparım bizi neredeyse batırma safhasına getiren hisse idi...
    bir de bur da bir çılgın vardı..!!
    short basacam diyordu.!!
    kardeşim her tahta da işlem yap git spekte yap ciddi anlamda pegasusta yapma
    caho ydu galiba..hatta başlıkta 50 lerden short konusunda çok iddialıydı..geçen bir halını hatrını sordular başlıkta, uğramıyor tabii ki şu an.

bir de bu başlıkta allen vardı, illa short layacağım diyordu...ki o zamanlar pegasus bist 30 un en güçlü kağıdıydı.

bence de temel olarak pegasus pahalı artık..ama son 3-4 ayda bist50 hisselerinde dönen dolaprları görünce, aman ha diyorum....hisse shortlamak batmanın kestirme yolu oldu..özellikle son 3-4 ay yaşananlardan sonra, çok dikkatli olmalı.

froto gibi borsanın en düzgün kağıtlarını bile ne hale getirdiler..gübre fabrikaları vs zaten ayrı hikaye.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 17/1004 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •