Sayfa 230/1004 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Arada bazı noktalarda poz azaltımı ve kar al yapmıştı. Onları hatırlayamadığım için ve kaçırmış olabileceğim için haksızlık olmasın diye tabloyu direkt uzatmak istemedim.

Eğer hiç poz azaltmadan bu mantıkla 1540 - 1720 arası satış yapılırsa toplam kontrat sayısı 2700, ortalama maliyet ise 1660 oluyor. Ve zirve noktasında hesapta 1.6 milyon TL zarar, 4.3 milyon civarı teminat olması gerekiyor. 6 milyon liranz yoksa evde denemeyin asdas
    Diyelim ki,
    Abimiz bugün paso makinaya jeton attı ve
    2700 jetonu oldu 1710 ort. maliyet

ve yine diyelim ki, bu vade uzl. 1550 oldu

bu abimizin kâr ı kaç lira olur

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. HSBC, İngiltere'de 82 şubesini kapatacak -AA

LONDRA (AA) - İngiltere'nin en büyük bankası HSBC, ülkedeki 82 şubesini kapatmaya karar verdi.

Bankadan yapılan açıklamada, HSBC'nin İngiltere'deki 593 şubesinden 82'sinin kapatılmasına karar verildiği, kapatılan şubelerde çalışanların işten çıkarılmayacağı, bu kişilerin yakın şubelerde çalışmaya devam edeceği bildirildi.

Açıklamada, son 5 yılda bankanın şubelerini kullanan müşteri sayısının üçte bir oranında azaldığı, müşterilerin yaklaşık yüzde 90'ının telefon, internet ya da akıllı telefon uygulama bankacılığı hizmetlerini kullandığı kaydedildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

seans bittiğine göre korkmadan düşüncemi söyleyebilirim ama öyle bulunmadık, bilinmedik bir kumaş değil perşem faiz kararı açıklaması var herhalde açıklanana kadar tahteravalli oyununda ancak yön şurası diye kilitlenmeden trade edebiliriz. yani yarın yok uçarız, yok çakılırız, diye bir durum olmaz diye kaşınıyorum yokyaa ellerimi kaşıyorum topik bu işte sanki yatırım danışmanıyız...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. Bugün
    PGSUS,SASA,GUBRE vadeli,
    Endeks şubat vade işlemlerim oldu.

ortalama 1000 tl karla kapattım. PGSUSta 4 tane kaldı sadece.

Herkese iyi akşamlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

sonuç olarak consensus haklı cıktı kazandı

6.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Arada bazı noktalarda poz azaltımı ve kar al yapmıştı. Onları hatırlayamadığım için ve kaçırmış olabileceğim için haksızlık olmasın diye tabloyu direkt uzatmak istemedim.

Eğer hiç poz azaltmadan bu mantıkla 1540 - 1720 arası satış yapılırsa toplam kontrat sayısı 2700, ortalama maliyet ise 1660 oluyor. Ve zirve noktasında hesapta 1.6 milyon TL zarar, 4.3 milyon civarı teminat olması gerekiyor. 6 milyon liranz yoksa evde denemeyin asdas
    Demek pala bizim kurusıkı kamilmiş de haberimiz yokmuş. asdas.

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    abı 250 p vobda kımse poz acmaz...aralık 1500 olmalı ıdealı 2000 2500....lutfen boyle paylasım yapmayın....bence 250 p 1 poz acana vobda enayı derim...
    sende mi gurusıkı kamili engelledin.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bugün de piyango Dohol’e vurdu...
    Güzel iş oradan oraya...
    Petkm de son aldıklarından değil ama öncekilerden iyi para yaptı adam yine...

Sayfa 230/1004 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •