Sayfa 240/1004 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Viop - XXX

hadi bi yumurta tokuşturalım. ciddi olarak ama öyle dilinizle dişiniz arasında konuşmadan. bende dahil yanılan yamulan daha burda vır vır etmeden akıllı uslu oturup ustalarının eline bakacak. viop endeks piyasa diyede bir ayrım yok. faiz kararı sonrası çıkacasa hepsi çıkacak, çakılırsa hepsi çakılacak. hadi bakalım öyle yan yan kaçmak yok ciddiyim
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Dolara bir şey demiyorum da Borsanın çakılacağına bende katılıyorum, sadece bahane arıyor o kadar

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Dolara bir şey demiyorum da Borsanın çakılacağına bende katılıyorum, sadece bahane arıyor o kadar
    evet kadirizm borsa çakılacak dedi. not alıyoruz. dolar molar yok sadece borsa. haa bu arada dışardan sadece aynaya bakan ustalarıda davet ediyorum. öyle kendinizi beğenmek yok gerlşin bide biz görelim bakalım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ha bide şu var yarışma sonrası yine düşüncelerinizi lom lom atmadan paylaşabilirsiniz. o kadarda gaddar değliz yani. yazmaya bilirsinizde sonuçta ölçüm yapıyoruz. bakalım gerçek maçla antreman maçı aynımı oluyor görelim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,591
    borsa,vob ;ralli yapar diyorum.

yanılınca sessizce otururum..SÜTÜNÜ DÖKEN KEDİ YERE BAKAR
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    borsa,vob ;ralli yapar diyorum.

yanılınca sessizce otururum..SÜTÜNÜ DÖKEN KEDİ YERE BAKAR
    yok canım o kadarda değil düşünmeye, düşüncemizi yazmaya devam edeceğiz. tamam full long dedi abka

7. Beni de yaz abi gidecek diyorum
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    evet kadirizm borsa çakılacak dedi. not alıyoruz. dolar molar yok sadece borsa. haa bu arada dışardan sadece aynaya bakan ustalarıda davet ediyorum. öyle kendinizi beğenmek yok gerlşin bide biz görelim bakalım
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

asla yanlarında shortçu istemiyorlar,bezdirdi batırdı,kalan yada yeni gelen istemiyor pala,oda kendince haklı,bu vade içerisinde 1480 e kadar satacak,bu rakamım minimumdur,dahasıda varda onuda o zaman yazarız

Sayfa 240/1004 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •