Sayfa 243/1004 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Viop - XXX

Yahu 0 garan kızı haricen bilgi babında ilettik ettik güya anlayanlara..

Ne oynuyodunuz ki yani anlık yönümüz malûm, siz yazın benide katın i$te zahmet olmazsa ise ))

Tam zamaanı DoooW.. )
    Patlat gitsinler bre...

3. Bas bakalım salla 6 trilyon paran var
     Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Basak mı az daha Viop30 style ))..
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Tam zamaanı DoooW.. )
    Patlat gitsinler bre...
    Bademligili hiç bi gülme tutmaz gayri, kesin bilgi ).

long veya şhort diyemeyen kim olursa yalancı pehlivan bana göre. kimse yazmaya mecbur değil ama yazıyorsanız kendi anladığınız şekilde değil bizde anlayalım. farzedelim faiz artışı geldi ama borsa çakıldı nasıl olacak bu? olamazmı yani? onun için long veya şhort diyorum.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeks 30 hisseden müteşekkil..ağırlık ortalaması..endeksi daha düşük frekanslı unsteady bir sinyal gibi düşünürseniz onun üzerinde bileşenleri daha yüksek frekanslı biçimde salınımlarını yapıyorlar.. hisselerde sürekli short "kokusu" veya "long kokusu" oluyor.. işlemler ve fırsatlar sürekli..endeks bileşenleri kontrol edilerek her türlü sonuç elde edilebilir..sadece endekste işlem yapılırsa biraz "can sıkıntısı" olması muhtemel fırsatlar açısından..

bu sayfaların uzun süredir takipçisi olanlar biliyordur ama bir kez daha yazayım: benim için borsanın düşmesi veya çıkması değil her gün yüksek marjlı poz açabileceğim hareketlerin olması yeterli.. 30 hisse aynı şekilde (ve büyüklükte ) hareket etmesin yeterli.. birisini satıp bir diğerini alacağım , nötr piyasa pozu alıyorum sonuçta her zaman..

faiz kararına gelirsek: süpriz olsun ve çılgın aşağı/yukarı farketmez volatilite olsun.. ne kadar büyük volatilite o kadar büyük kutlama..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Basak mı az daha Viop30 style ))..
    Zeytin yağlu yiyemem
    BASMA da fistan giyemem...
    Günlükten bakınca gulpu galkarsa kötü şeyeder...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    10.03 maliyetle kısada olsa bir dizi çekeriz dedik.
    10.16 üstü benim saatlik sistem içindi.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    10.21 den yonca ile vedalaştık.
    Aşağıda bir tur daha deneme yapmaya çalışıcaz ,
    Ne dedik surf yapıyorlar , dün şinanay bugun lingo lingo şişeler sabah belirttiğimiz gibi.

Sabah satılan yoncalar 10.12 den yerine kondu tabiki kaygan zemin ve kar yağışını gö önüne alarak 10.10 stoploss bölgesi ile.
    Yonca 10.28 üzerinde kalıcı olduğunda grafı koyarız formasyonlu
    Kavurmacı güzeli
    Sana kaç kere adam ol dedim ama senden uzak şeyler istemişim bugun daha iyi anladım.
    Dünden beri ne yazdıysak burada ,
    yakında bu kafa ile veda edersin ......................

Sayfa 243/1004 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •