Sayfa 421/1004 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    bofa meri borsanin ortasindan geciyo elini kolunu sallayarak bu ne agresiflik 1000 asagi 1000 yukari kafasina gore takiliyo.
    kim kizdirdi bu serefsizleri mj larini ney
    Bana en çok koyan, Bofa karşına ne yerli ne yabancı çıkmıyor.. Bofa ne isterse o oluyor.... Oyuncak misali

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2. zaten bu piyasada gelen giden bankalara vuruyor her halde gelecek hafta yonca 9 tl gösterirler ytd

3. yan dahtalara sıra gelecekte borsadan anlamayanlar kapış kapış yangından sanki mal kacırıyorlar kagıt 2 ye 10 katlamış alıyorlar hayret ya ytd

4. Bu gün senin çabanı çok iyi anladım reis açıkçası attığım taş urkuttugum kuşa değmedi..
    Short devam artık 1 kontrat ne getirirse
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İşin kolayına kactık, düşen piyasada şort flat
    yükselen piyasada long flat kovalayan daha kolay kazanıyor. Biz ky ler zor olanı yabmaya calışıyoruz
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yan tahtalara geldi sira da içerden haber alınan kağıtlar gene gidiyor borsa düşerse orada ki israr devam eder unutmayın bunu.
    ..
    Millet nasıl para kazanacak shortla mı
    Pala duymasın
     Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    yan dahtalara sıra gelecekte borsadan anlamayanlar kapış kapış yangından sanki mal kacırıyorlar kagıt 2 ye 10 katlamış alıyorlar hayret ya ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    VOB özellikli piyasadır.Hisseye asla benzemez.

Hisse almak,TEMEL -TEKNİK İLE, vobun yanında çok basittir.çok YALIN kişilerin hissede başarılı olduğunu gördüm.

ama VOBBBBBBBBBBBBBBBB giyotin piyasasıdır.OYUNTEORİSİ-TERS MANTIK-SAĞLAM MUHAKEME-SANTRANÇ-İBLİSLİK ve her türlü oyun var.

21 yıl hissede 14 yıl vobdayım..hissede başarılı çoğu kişinin ensesine PALA vobda tokatı vurdu.hem de en ağır ve tecrübeli hissedaşlara.

kimseyi VOBA yönlendirmemek lazım.ilk 12 ayda batma ihtimali %80
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Buradan verirse öyle olur zTsn bakalım verecek mi
     Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Kemik sesi istiyoruz...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Buraya kadar bankasız yükseliş gösteren borsa bakalım gene aynı seviye de bankasız ilerleyebilecek mi

Sayfa 421/1004 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •