Sayfa 501/1004 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop - XXX

duzeltme buraya kadar galiba dow duzeltmeside 1 saatte tamam..duseceginebiraz inanniyordum dow hizli toparlanmadan sonra dusecegine inanmiyorum yarin bizim pala arti gapla baslar muhtemelen short lar yermisinizyemezmisiniz dayak fasli baslar aksama kadar surer

2. Yarın ne yapar bilmem ama ben hala aynı konuya takıntılıyım. Bist tüm ve bist 100 bir yerde..
    Lokomotif olup artı yada eksi, iki yönde de bistti çekmesi gereken bist 30 bambaşka bir yönde, tamamen bağımsız gibi... Lokomotşflikle hiç alakası yok.
    Çok can sıkıcı bir durum... Benim açımdan.
    ?
    Ama aklıma takılan soru, bu zıtlık, bist 100 ve bist tum düşerken de devam eder mi ilerleyen süreçte, onlar düşerken bist 30 çıkar mı? Son günlerde gördük ki, o kadar da bağlantılı değil endeksleri, bist 100 0.5 artı iken 30 0.5 eksi olabiliyor rahat bir şekilde

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

bugun dolar vadeli aldim endeksteki aksiyona yetisemeyiz diye bosuna almisim..7380-7400 gram oynamiyo sunu anladimki dolarda ölmus aglayani yok..endeksten uzak duralim dedik bosuna hamallik yaptik..
    dow 9 canli oldugu surece yukariya devam.satmalariyla almalari bir oldu nasil borsaymis yilda 1 kere bi dusuyor hepsi topu o sonra hep yukari hep yukari

4. Robinhood tayfa short ağırlıklı portfoyu bulunan hedge fon batırmış...Çocuklar devletin verdiği 600 $ ile yatırım yapıyorlar,ama bu az görünen paralar birleşince çığ etkisi yaratıyor.
    İşte gme örneği..En çok shortlanan hisselerdendi,ama tayfa internetten haberleşip gücünü birleştirdi fiyatı 3 günde 3 katına çıkardı )))...Sonuç bugün 2,7 milyar$ ile batan bir hedge fon..Ha bugün hisse %50 düştü,ama batana geçmiş ola..
    Artık eski düzen yok..Robinhood çığır açtı..Short yapmak için artık alenen yürek yemek gerek...Daha bu tayfaya Biden amcam 1400 $ verecek...Yani ralli biraz geç bitecek !

5. Bizde robinhood ne peki

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bizde robinhood ne peki

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Köroğlu.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Köroğlu.
    Bolu beyinizin kızı kim oluyor

Beyi biliyoruz o The dude

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

8. Hollanda başta AVrupada corono kısıtlamalarına büyük tepki var..ve halk ayaklanması başladı

Sayfa 501/1004 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •