Sayfa 763/1004 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Olayın en net özeti.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gümüş tek başına mı uçacak altınıda peşinden sürükler herhalde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. İnsanlar game stoptan alışveriş yaparak şirkete mali destek olmaya başlamışlar

4. Adamlara helal olsun.. Biz burda sigara zamlarını protesto edelim 1 gün sigara içmeyelim desek 80 milyon kişilik ülkede 80 kişi bulamayız.. Adamlar koca fona 5 milyar dolar soktular şimdiden

5. gamestop olayında adamlara destek olanlar mı var yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

eğer gerçekten destek olan var ise o kişilerin borsa hayali nasıl bir şey merak ediyorum ya da şöyle bir soru sormak lazım. bizim borsada açığa satış yasağı olan paylardaki durumlar belli, bu uçuk kaçık rakamlardan hisse almak isteyen var mı acaba?

başka bir soru da şöyle olabilir, diyelim ülkemizde 10 bin kişi bir araya geldi, tıpkı TKURU hissesi gibi hisseyi fizana çıkardı, sonradan bu hissesi nasıl satacaklar ya da kime satacaklar. alanların büyükler olmayacağı kesin, eee diğer zarar gören kişi yine bilgisiz ky olunca kendi yaptıklarının ne mantığı kalacak.

bunlar birileri tarafından gaza getirilmiş açıkça belli, arada gaza getirenler zengin oldukça bir kısmı da zarar görecek ama yaptığının bir kahramanlık olduğunu sanacak.

birileri tarafından gaza getirilmiş derken de kim olduğu açıkça belli, musk denilen adam zenginliğine zenginlik kattı, özellikle dogecoin'de.

6. Valla sn kadir helal aklımdan geçeni kaleme döktünüz.. Acaba ilk kim tkuruya bağlar dedim olayı.. Siz bağladınız tebrikler..

7.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Valla sn kadir helal aklımdan geçeni kaleme döktünüz.. Acaba ilk kim tkuruya bağlar dedim olayı.. Siz bağladınız tebrikler..
    olay tkuru olayı değil, onun gibi dünya kadar örneği var, o tkuru sadece bir örnek, ama borsa tarihine geçecek bir örnek, orada dönen dolapların okullarda ders olarak anlatılması gerekir. çünkü çok yönlü ayağı vardı, kişilerin aralarında telegram grubu kurması, elinde lot olanların bunu ispat ederek gruba dahil edilmesi, almak isteyenlerin hesap bilgilerinin istenmesi vs. vs vs. çok yönlü yapılmış bir olaydır. asla unutulacak bir olay değildir. bu durumları nereden biliyorsunuz diye soru sorabilirsiniz, gruplarını invest sitesinde yazıyorlardı zaten, içeride olanları da sonradan mağdur olan kişi yine investte ayrıntıları ile yazdı orada okudum. ama mağdur olduktan sonra ne anlamı var.

Allah sabır versin adamlara ne diyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    olay tkuru olayı değil, onun gibi dünya kadar örneği var, o tkuru sadece bir örnek, ama borsa tarihine geçecek bir örnek, orada dönen dolapların okullarda ders olarak anlatılması gerekir. çünkü çok yönlü ayağı vardı, kişilerin aralarında telegram grubu kurması, elinde lot olanların bunu ispat ederek gruba dahil edilmesi, almak isteyenlerin hesap bilgilerinin istenmesi vs. vs vs. çok yönlü yapılmış bir olaydır. asla unutulacak bir olay değildir. bu durumları nereden biliyorsunuz diye soru sorabilirsiniz, gruplarını invest sitesinde yazıyorlardı zaten, içeride olanları da sonradan mağdur olan kişi yine investte ayrıntıları ile yazdı orada okudum. ama mağdur olduktan sonra ne anlamı var.

Allah sabır versin adamlara ne diyelim.
    Zaten başka bi ülkedeki milyonlarca çapulcu insan koskoca yatırım fonlarına nasıl zarar verebilir değil mi? Kesin arkalarında musk gibi birinin desteği vardır.. Bu ülke insanın başka bi bakış açısı ile bakmasını beklemem.. Şimdi hisse düşmeye başladığında bu insanlar ettikleri zarar ile kalacak deyin sıvayıp kapatın konuyu(tkuru da tamamen para kazanma amacı dışında yatırım yapan ama zarar ettirilen kylere istinaden yazılmıştır.)

Sayfa 763/1004 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •