Sayfa 797/1004 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: Viop - XXX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,666
    FLAT devam ama benim açımdan PEMBE ÇİZGİ güzel short yeri ama stoploss koyacağım..

Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    gümüş etf i tavan...

Yanlış yapıyor alanlar speküle etmiş birisi gümüş çıksa bile tavanlık bir gidiş olması anlamsız bizim borsada herşeyi abartmayı çok seviyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Yanlış yapıyor alanlar speküle etmiş birisi gümüş çıksa bile tavanlık bir gidiş olması anlamsız bizim borsada herşeyi abartmayı çok seviyoruz

Aşağı hareket beklentimi bir süreliğine rafa kaldırıyorum.
    Aralık vade short, Şubat vade long (her ikisi de 31 kontrat) devam edeceğim.
    Göstergeler buradan yukarıya gösteriyor eğer bozmazlarsa. Yeni zirveye gidebiliriz.
    Sn fuzzy_logic haklı çıkacak görünüyor.

Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    1575 hedefini son dakikaya-akşam seansına bıraktı.
    Cuma eski vadeden sattığım kağıtlardan ENKAI Mart vade 7,75den 2 misli ve şubat vade 8,05den TTKOM aldım.
    günün yükseklerinden sattıklarımı Pazartesi GARAN 9,1X, TCELL 16,0x, ASELS 17,2x, YKBNK 2,7X yerine koymayı planlıyorum
    EREGL 14,2X, TUPRS 98,7x, ISCTR 6,1X, PETKM 4,8x, TEKFN 17,5X, FROTO 136,5X TOFAS 33,5X, SİSE 7,2X pay vadeli rakamlarında radarıma girer.
    Havacılık ve Madencilikle ilgilenmiyorum-takip etmiyorum. Altın 167X olmadan emtia ve ilgililere, uçaklar turist taşımadan bir tek havacılık hissesi almam.

Pazartesi-Salı bu senenin en düşük rakamlarını göreceğimizi (iki gün üst üste) ve yeni ralliye başlayacağımızı düşünüyorum.
    Grafik üzerinde EKim 2020 tuzağını elipsle ve şu anda olduğumuz noktayı kırmızı okla işaretledim.
    Yakın zirvenin %38,2 fibo geri çekilmesi spot U30 değeri 1540 civarında. Buradan %100 hedefi 1875e roketlemesini bekliyorum. Aslında daha sonra daha büyük zirvelere kanat çırpmasını...

Son düzenleme : JAS; 01-02-2021 saat: 10:59.

5.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

6. Baloncuk long mu olmuş
    Bugun yeşil ya ortalık rüzgara göre balon gönder topiğe

7. gunu8n yıldızı 20 25 dakkaya robotu surecek...bakalım ayular mı bogalar mı....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

Sayfa 797/1004 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •