Sayfa 803/1004 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Millet günlük 150 bin filan kazanmaya başladı bende evdeki 3 tane gümüş tepsiyi satmaya gidiyim bari Kemeraltına ne kadar vercekler....
    Hay aklınla bin yaşa...
    İyi akıl ettin,,,ben de gümüş çay kaşıklarını okutayım hemen...
    NEEE AHAHAHAHAAAA....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Aynı anda açtık sanırım..
    160 üstü hareket bekliyorum..
    xu100 de de 150 üstü..

Hiç de düşecek gibi durmuyor..
    Verseler verirlerdi şimdi ye kadar..
    Sistem 10:54'te al vermiş, ben de 11 e kadar almışım 5 5 . Palanene kızıyor bi anda 5 ten fazla emir vermiyorum kendi binlikleri saniyede siliyor biz 20 30 kontrat yazınca hemen terse sürüyor.

Rahatsız olmasın, ne yapıyorsa ona devam etsin. Buralarda bekledikçe ne topluyor ona bakmak lazım cortcu mu lönkcü mü topluyor bakacak

3.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    dolar çok güçsüz gibi duruyor ama tam da buradan artık yukarı dönüş hareketi yapabilir. DXY kafa kaldırmaya güç toplamaya çalışıyor. DXY 91 seviyesinden sonra tamamen rahatlama moduna girer
    Zebaniler furuyor gibi....
    Cehennemin gayya kuyusuna sokabilebülürler...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Hay aklınla bin yaşa...
    İyi akıl ettin,,,ben de gümüş çay kaşıklarını okutayım hemen...
    NEEE AHAHAHAHAAAA....
    sen hatırlamazsın eski 25 guruşlarda gümüş var diye doplardık bi zamanlar.
    lakin bu doların 7 nin altına inmesine engel olmalı merkez.
    rezervse rezev, faiz artışıysa faiz artışı.
    bu ne ya milletin dolar çöplüğü biz miyiz asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Altın hristiyan inancında İsa ile gümüş havarilerle temsil olunur. Havarilerden yahuda iskaryot 30 dirhem gümüş karşılığında isayı ele veren ve çarmıha gerilmesine sebep olduğu için lanetlenmiştir. Bu sebeple güneş altın ve İsa ile, gümüş ise 1 seneye tekabul eden 12 havari ve ay ile temsil edilir. Bu gerekli bilgiyi de düşelim buraya.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Altın hristiyan inancında İsa ile gümüş havarilerle temsil olunur. Havarilerden yahuda iskaryot 30 dirhem gümüş karşılığında isayı ele veren ve çarmıha gerilmesine sebep olduğu için lanetlenmiştir. Bu sebeple güneş altın ve İsa ile, gümüş ise 1 seneye tekabul eden 12 havari ve ay ile temsil edilir. Bu gerekli bilgiyi de düşelim buraya.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bir faydalı bilgi de benden

kurtadam ve vampirlerin gümüşe alerjisi var.. filmlerde çok işlenir..korunmak için gümüş kullanılır..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    sen hatırlamazsın eski 25 guruşlarda gümüş var diye doplardık bi zamanlar.
    lakin bu doların 7 nin altına inmesine engel olmalı merkez.
    rezervse rezev, faiz artışıysa faiz artışı.
    bu ne ya milletin dolar çöplüğü biz miyiz asdas.
    Sen o zamanlar benim,karpuz kabuğuna ip bağlayıp araba diye çektiğimi düşünüyorsun ama ben de iyi bilirin u zemanları....

8. Spot ve vadeli eşitlemiş. Aylık % 1,2 faizi karşılayacak kadar temettü dağıtımı var mı endeks 30 hisselerinde 26 günde, yoksa Amerika açılana kadar ne alırsak kar mı diyor birileri?
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

Sayfa 803/1004 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •