Sayfa 914/1004 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    1610 dan yüklü short olan arkadaş vardı.Umarım flat olmuştur.

size önerim buraya asla anlık poz. yazmayınız.defalarca tecrübe edildi ki; çarpılırsınız.
    Pala buraları mı okuyacak yaw, burayı sizler bizler, bir de bir kaç ağa okuyarsa okur ama, o ağalar bişi yapabilecek güçte olsa, Bofa tek başına bütün tahtalara devre kestiremezdi geçen gün diye düşünüyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ara ara uğruyorum, hayırdır Forumda ters adam imajı çizsem de reelde şeker gibiyimdir, tanısan çok severdin.

Beğendiğin tweet leri like etmeyi unutma
    Ders niteliğinde twitler,söylediğinizi anlamayan takipçileriniz var yalnız,tebrik ederim....

3.  Alıntı Originally Posted by gurme Yazıyı Oku
    Daha önceki mesajlarımda bende 1800 beklentimden söz ettim. Ama 1800den önce 1700 var, 1750 var.. var da var..1726 gibi bir tepe var.
    Aynı şekilde 1550 den önce de var da var.. Dile getirdiğiniz hareket bugünden yarına olacak bir hareket değil.
    Dowun, daxın hareketlerine nazaran bizimki insanı ürkütüyor biraz. Bu kadar ürkütücü ortamda da bir ay sonrasına pozisyon almak pek akıl karı değil.
    Yıllardır gördüğüm, dirençler her zaman çalışıyor, destekler neredeyse hiç çalışmıyor, basacakları zaman destek mestek dinlemiyor kağıtlar vs...
    Ama son zamanlarda gördüğüm, ne destek ne direnç, hepsi boş, sadece ipucu veriyor ama istedim direnç direnç değil, destek destek değil, löp. Diye yutuyor, piyasa acayip oldu bence...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    164.850 short gelir mi acaba?
    164.900 de geldi...

5. Adamlar niyeti bozmuş yarın dışarıda yeşil ise yüzde 1 gibi yukarı sürme ihtimalleri var az önce numunelik 875 ten 5 kontrat sort açık 800 den kapadım. Yarın kendime gore en iyisi dolar kontratı alıp satmak ytd

Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Adamlar niyeti bozmuş yarın dışarıda yeşil ise yüzde 1 gibi yukarı sürme ihtimalleri var az önce numunelik 875 ten 5 kontrat sort açık 800 den kapadım. Yarın kendime gore en iyisi dolar kontratı alıp satmak ytd
    belli olmaz.. bakarsın -1.000 açıverir.. dolar çıkar, vadeliler düşer..vs..

7. Endeks ağırlığı olan tahtalarda değişik formasyonlar mevcut.
    Olgunlaşırsa paylaşırım.

8.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ders niteliğinde twitler,söylediğinizi anlamayan takipçileriniz var yalnız,tebrik ederim....
    Kıl takipçim pek yok, %90 çok düzgün diyebilirim (her mesaj doğru anlaşılmıyordur tabii ki)...normalde hem takip edip hem de neler neler yazılıyor....benim takipçi derdim yok, kıllık yapan, art niyet hissettiğimi anında engelliyorum..ama 3-5 i geçmemiştir şimdiye dek.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 914/1004 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •