Sayfa 954/1004 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Dolar endeksinin bu yükselişinde bizde doların düşmesini nasıl açıklıyoruz? Neden düşüyor acaba, ben ekonomist değilim de, anlamlandiramadim!

Sosyal paylaşım ağı Twitter, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Boğaziçi Üniversitesi'ndeki eylemlerle ilgili yaptığı bazı paylaşımlarına kısıtlama getirdi.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3. Dxy evet dip çalışması yapmış görüntüsü var bende 91.04 çok önemli demiştim.. orayı da geçti..gel gelelim dolar ülke de neden düştü..
    Acaba balonmuydu... aynı spot hisseler gibi..ya da fk pddd si mi yüksekti..
     Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Dolar endeksinin bu yükselişinde bizde doların düşmesini nasıl açıklıyoruz? Neden düşüyor acaba, ben ekonomist değilim de, anlamlandiramadim!
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Bunu ciddi ciddi ben de düşünüyorum. Spotta kazandığım para viopun en az 5 katı. Abartmıyorum . Gene de bagımlılık yapıyor bu meret. Hisseyi alıp kahvaltıma geçiyorum mis gibi. Ama viop öyle mi? Kaldıraçsız bile alsan diken üstündesin. Gürültü inanılmaz boyutlarda.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bitcoin de düşün başkan..stresi vioptan.daha az..
    Çevremde ki ergenler zengin oldu stressiz..bir gün botcoin bir gün etherium xrp derken uçtular..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. faiz artışı ve merkez bankasının boş kasayı doldurmak için yerlilerin dolarizasyonunu bozma uğraşı.
    faiz artışı olmasaydı dolar tl yi yıldızlar bile tutamazdı
    aması var, bu durum sürüdülebilir mi ?

Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Dolar endeksinin bu yükselişinde bizde doların düşmesini nasıl açıklıyoruz? Neden düşüyor acaba, ben ekonomist değilim de, anlamlandiramadim!

6.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Çünkü bak dxy yükseliyor aman oran buran oynamasın sıkı para politikasına dewam et
    Zaten devam uzun süre edeceğini söylemiştin aferin
    Bu uzun süre daha uzun süre olacak mış sanıyor lar ama

Devleti
    Faiz sebeptir enflasyon sonuç mantığı yönettiğini görmezden görmek işlerine geliyor ni süre
    Hazır ülke seçim sathı mahalline gidiyorken

7. Makine mühendisliği okuyanlar bilir, akustik ve titreşim dersleri vardır.

Ozellikle titreşimde görürsünüz ki her türlü sistemin mutlaka rezonansa girdiği bir frekans vardır. Sistemin doğal frekansı sinyalin frekansını yakaladığı zaman rezonansa girersiniz, dalga boyları artar ve mekanik arıza meydana gelir, damper çöker bunun borsa karşılığı da batarsınız.

Geçmişte yapılan pek çok yapıda ( köprüler vb.. ) rezonans nedeniyle göçme yıkılma gerçekleşmiştir.

Bunun çözümü kompozit malzeme kullanıp sistemin doğal frekansını yok etmektir. Yani yapıyı lineer den non-lineer hale getirirsiniz.

Sizinki onunki bununki dahil her sistemin rezonansa girip batacagi bir frekans vardır, farklı frekanslarda titreşim gönderme işinde de pala üstat tir. Bi trend yapar bi yatay yapar trendin içinde sert savrulma yapar aşağı giderken sert alır mutlaka ama mutlaka her türlü lineer sistemi illa ki batırır.

Bu insan için de geçerli, her türlü mantıkla işlem yapan her türlü insan viop da mutlaka batar çünkü pala senin de doğal frekansını arar bulur seni batırır. Ben ilk başladığımda o kadar çok kaybettim ki mal olduğumu filan düşünmeye başlamıştım mesela

Yani, "system of systems" yaklaşımı ile kompozit bir sistem kodlayabilen, Manuel yapiyorsa da kendini piyasa şartlarına göre günlük/ anlık akort edebilen ve mükemmel uyum sağlayan, egosuz, iddia etmeyen, tahmin etmeyen, üst insan kazanır.

Ben o kişi değilim bundan eminim. O sistemi ise belki yapabilirim diye uğraşıyorum.

Ozetle bu iş kolay değil. Bu işi Manuel yapıp 7 8 sene para kazanan, hiç batmayan insan üst insandır net.
     Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Trend oluşmuyor algolar o kadar dominant ki trend sinyali oluşur oluşmaz hedefin%75 ini kat ediyor.gerisine girdiğinin de bi kıymeti kalmıyor. Pusu kurup denk gelmesini bekleyeceksin yada 5dk ya kadar inip yüksek poz ile işlem yapacaksın çok minik trendleri yakalamak için.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. dolar, cds ler, altın benim bakış açıma göre bu üçlü fazlasıyla dip yapmış..
    dipse böyle..bilmediğimiz başka durum varsa zaten tekniği çöpe atacaz..

Sayfa 954/1004 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •