Sayfa 959/1004 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi ben reddit de takılıyorum. Gamestop işi bitmedi. Kimse satmıyor, o iş patlar ben diyeyim

9 şubat ta short coverage raporu var. Hadi bakalım görelim kapatmış mi kapanamamış mı Melvin. Kapanamadı ise 10 bin dolar verir hisse başına.

Şeytan diyor bi 10 bin dolar atsam mı gamestop diye dünya yanarken saçımı tarardım

.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

maddi dayanağı sıfır olan Bitcoini 40 bin dolara yükseltip yoktan trilyonlarca dolar parasal deger yaratan bir güce karşı dünyada kim durabilir?

KKTC'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi
    Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) artan koronavirüs nedeniyle 5 Şubat’tan 15 Şubat’a kadar tam “sokağa çıkma yasağı†ilan edildi.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

mahkümun kötüsü gardiyana dert yanarmış
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

gardiyanlarda aman ne kadar üzülüyorlardır. belkide dertlerinden verem oluyorlardır
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5. Adam ne yaptı ne ettin%0 ile kapattı valla viopları
    Yarın bize bir gap takacak ama eksi mi artı mı, sabah görürüz artık
    Herkese hayırlı geceler

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6. Arkadaşlar ben de viopta işlem yapmak istiyorum endeks düşer diye ya da mesela garan düşer diye işlem yapmak istiyorum. vakıf yatırım kullanıyorum xu100 kontratı göremedim xu30 var. viopu temelden öğreten güzel bir video var mı? bulduğum şeyler karmakarışık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben de viopta işlem yapmak istiyorum endeks düşer diye ya da mesela garan düşer diye işlem yapmak istiyorum. vakıf yatırım kullanıyorum xu100 kontratı göremedim xu30 var. viopu temelden öğreten güzel bir video var mı? bulduğum şeyler karmakarışık.
    X30 duser diyorsaniz XU30 da pozisyon acacaksiniz.
    Garan duser diyorsaniz pay vadelide garan hissesisini sececeksiniz.

Tavsiye isterseniz iyice ogrenmeden bulasmayin

Ogrenmek icin araci kurumunuz yardimci olur
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

8.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben de viopta işlem yapmak istiyorum endeks düşer diye ya da mesela garan düşer diye işlem yapmak istiyorum. vakıf yatırım kullanıyorum xu100 kontratı göremedim xu30 var. viopu temelden öğreten güzel bir video var mı? bulduğum şeyler karmakarışık.
    sakın yapma dıyerek baslayalım.arkadasım bulasma burda genclık bıtıyor yanı hadım edılme yerı.ne cengaverler tarıh oldu.az kazan secıcı ol hısseden sasma ama bulasma vıopa .tafsıyem derınlıklı ekran ızlemenı grafık teknık bılmıyorsan ogrenmenı 3 -5 ay ızledıkten sonra en fazla 2 lot yada kontrat ıle test surusu ıle ısı kavrarsın bu foruma guvenırsen sımdıden paranı aılele ye derım.

Sayfa 959/1004 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •