Sayfa 99/1004 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Yani dün pozisyon kapatilmis bugun yeniden mi acilmis? Biraz karisik bir is sanirim.
    Şu gunsonu raporunu okumayi da becerebilsem iyi iz surucem

Iyi tatiller herkese
    hatırladığım,
    poz artıyorsa; hareket yönünde, harekatın devam etmesi olası,
    şeklinde idi sanırım.

örnek;
    endekis yukarı çıkıyor,
    ve poz artıyor ise,
    boğalar ek poz açıyor şeklinde yorumlanır idi sanırım büle bişiydi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Benim için endekste (u100) 160'a yaklaştıkça sat 120 ye yaklaştıkça al kanalı oluştu.
    Biraz uzun vadeli bir analiz oldu. 156-160 geçilemezse, 120-125 beklerim. Bu yıl içinde dalga boyu bu. Tabi 145-155 / 140-150/130-135-125-132 gelgitler olabilir.

Eğer gözlerini 250'e dikmedilerse.
    Bu garan ve bir çok hisse takası beni kıllandırıyor.

Bu alsattut tavsiyesi değildir. Kendime bir nottur. Bir yere not alayım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

insan aynı dili konuşamayınca bir şeyde yazamıyor. tarzanca bişeyler yazayım diyorum.onuda beceremiyorum. yukarda oyunagelenadam içi çizgi dolu bir sürü grafik atmış, bakıyorum bakıyorum valla bir şey anlayamıyorum. siz şimdi bunu görünce hemen anlıyomusunuz? valla helal olsun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

)) Bazen bir gülme tutuyo anlatamam..
    Darısı herkesin başına..

Çok nefis ve ekstra bereketli iki günün daha sonunda ki epey show hadiseler de yaptık ettik yine şükürler olsun, emeği geçenlere teşekkür etmek istedim )..

Tarihi zırvada yönümüz doğru ve cesur poz miktarımız süper kallavi olunca kolay, nefis & leziz oldu herbişey pek tabi..
    Döndüre evire çevire barajlarla falan gereği trade’lerin dibine vurduk vesselam..

Haftasonu uygun olursak trade aksiyon detaylarımızdan ve mevcut durumlarımızdan da bahsederiz inşallah..
    İstirahat zamanı şimdi..

))..
    Borsa finansal piYasalar işte..

Herşeyin hayırlısı...
    Selamlar.. )

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    insan aynı dili konuşamayınca bir şeyde yazamıyor. tarzanca bişeyler yazayım diyorum.onuda beceremiyorum. yukarda oyunagelenadam içi çizgi dolu bir sürü grafik atmış, bakıyorum bakıyorum valla bir şey anlayamıyorum. siz şimdi bunu görünce hemen anlıyomusunuz? valla helal olsun
    borsa; standart bir kuralı olmayan, her oyuncunun kendi kurallarını uyguladığı arena!dır.
    şimdiye dek bunu öğrenmiş olman ilazımdı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    borsa; standart bir kuralı olmayan, her oyuncunun kendi kurallarını uyguladığı arena!dır.
    şimdiye dek bunu öğrenmiş olman ilazımdı.
    onu öğrendimde, sizin farklı kurallarınız yokki. nereye baksam ustasından çırağına elinde bir kalem çizittiriyor onun için aranızda aynı dili rahatca konuşuyosunuz bende bunlar ne diyorsa diye avel avel bakıyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    )) Bazen bir gülme tutuyo anlatamam..
    Darısı herkesin başına..

Çok nefis ve ekstra bereketli iki günün daha sonunda ki epey show hadiseler de yaptık ettik yine şükürler olsun, emeği geçenlere teşekkür etmek istedim )..

Tarihi zırvada yönümüz doğru ve cesur poz miktarımız süper kallavi olunca kolay, nefis & leziz oldu herbişey pek tabi..
    Döndüre evire çevire barajlarla falan gereği trade’lerin dibine vurduk vesselam..

Haftasonu uygun olursak trade aksiyon detaylarımızdan ve mevcut durumlarımızdan da bahsederiz inşallah..
    İstirahat zamanı şimdi..

))..
    Borsa finansal piYasalar işte..

Herşeyin hayırlısı...
    Selamlar.. )
    yinemi nezaret

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    141
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Benim için endekste (u100) 160'a yaklaştıkça sat 120 ye yaklaştıkça al kanalı oluştu.
    Biraz uzun vadeli bir analiz oldu. 156-160 geçilemezse, 120-125 beklerim. Bu yıl içinde dalga boyu bu. Tabi 145-155 / 140-150/130-135-125-132 gelgitler olabilir.

Eğer gözlerini 250'e dikmedilerse.
    Bu garan ve bir çok hisse takası beni kıllandırıyor.

Bu alsattut tavsiyesi değildir. Kendime bir nottur. Bir yere not alayım.
    Gayet iyi, mantıklı,analize de oturuyor.Zigzakta %100 rakamı 1220.(xu100)

Sayfa 99/1004 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •