Sayfa 229/1004 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Bu arada bütün bankaları sattım, bunlardan bi hayır gelmedi,gelmez de ... daha da spotta bankaya bulaşmam, belki vadelide ufak tefek...
    En ucuz bankalar ama diğerleri pahalı, büyük laf etme bence
    belkim tekrar bulaşırsın

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    tabloyu güzel yerde başlatmışsın.
    lakin bitirdiğin yer yanlış.
    onu zahmet olmazsa 170 bine kadar uzat.
    kurusıkı kamilin ne kadar sıktığını görelim.
    Arada bazı noktalarda poz azaltımı ve kar al yapmıştı. Onları hatırlayamadığım için ve kaçırmış olabileceğim için haksızlık olmasın diye tabloyu direkt uzatmak istemedim.

Eğer hiç poz azaltmadan bu mantıkla 1540 - 1720 arası satış yapılırsa toplam kontrat sayısı 2700, ortalama maliyet ise 1660 oluyor. Ve zirve noktasında hesapta 1.6 milyon TL zarar, 4.3 milyon civarı teminat olması gerekiyor. 6 milyon liranz yoksa evde denemeyin asdas

3. Pala tam bir süzme...

1710.75 alış var...Sabah beri bekliyor. Döndüğü yere bak....

Geçen aynısı banka vadelide yaptı...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4. YEMEKÇI > ABEY...TESEKKUR ederim......çok zorladı hacım guzel gecemedi....gecemeyınce bosalttı kademe sahıplerı.....ıkılı tepe olma ıhtımalı var.........bı 170 altını test eder tekrar oyle gozukuo.......burada ayılar 1....bogalar o....şimdılık....tek gol bogalara yeter farka gıder ama olur mu zor...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. KAP: [DOHOL ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/903321
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...771b2b9d21301e

19/01/2021 - 19/01/2021 tarihinde DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 3,54 - 3,80 TL fiyat aralığından
    35.700.251 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 19/01/2021 tarihi
    itibariyle %5,808 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : CEM OKULLU

6.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    tabloyu güzel yerde başlatmışsın.
    lakin bitirdiğin yer yanlış.
    onu zahmet olmazsa 170 bine kadar uzat.
    kurusıkı kamilin ne kadar sıktığını görelim.
    abı 250 p vobda kımse poz acmaz...aralık 1500 olmalı ıdealı 2000 2500....lutfen boyle paylasım yapmayın....bence 250 p 1 poz acana vobda enayı derim...

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bunun sebebi otomatik sistemler. Pala, sistemcilere para kazandırmamak için çok sert S hareketleri çiziyor her türlü düşüş ve çıkışta özellikle trend takip sistemlerinin stoplarını çalıştırıp onları da çuvala ekliyor.

İzleyin, neler dönüyor neler. Non lineer düşünmek ve non lineer sistem kurgulamak lazım oradan iki çizgi çektim diye uğraşana kadar ver palaya iban gönder sürtünme kaybı olmaz hiç değilse...
    Yaklaşık 2 aydır irili ufaklı olacak şekilde iyi puan topladım. Non linear sistemler ve grafiklerle evet. Ancak son 1-2 haftadır artık portfoy karı patinaj çekip nötr ile hafif eksiyse veya hiç kar etmemiş olana cepten zarara başladıysa oyunu bir müddet için terketme zamanıdır benim pencerede. İnat edildigi takdirde tahsilatı toplu yapıyorlar. Hiçbir güç piyasadan güçlü değil.
    Bahsettiklerim spot viop tümü için geçerli. Gerektiğinde kenarda duramayanı harcıyorlar bariz. Faiz benim için ışıl ışıl parlıyor. O yüzden bir müddet nema+flat iyidir

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 10 saat ugrastı dunku kapanısın 400p altı......kıtleme mı yapıolar geldı baslangıca ama bırılerı mal sahıbı oldu

Sayfa 229/1004 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •