Sayfa 381/1004 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: Viop - XXX

sn desparado ah iste ederine gore fiyatlansa veya oyunun kurali olsa karsimizda pala denen profesyoneller var biz onlarin parasini almaya calisiyoruz onlar bizim.palanin eli guclu her turlu teknolojik aleti edavati kullaniyor biz donkisot misali karsina cikip kafa tutuyoruz kazanamayacagimiz savasa giriyoruz..arada kazandiklarimiz olsada oda cogunlukla farkli yonde oldugumuz zamanlarda
    niye duser niye yukselir mantik aramayacaksin her turlu kotu haber gelir yukselir iyi haber gelir duser..palanin eli hep kazanir

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ucuz hisse yok ki, hepsi balon. aldığın an eline verirler 2 yıl hamallık yaparsın, ondan sonra kazansan ne olur kazanmasan ne olur, çektiğin strese değmez... viob defterini kapatırsam hisse defterinide kapatırım.
    alırım çil çil altını atarım yastık altına büyüsün dursun
    Abi yastık altı deyilde en emniyetli yer bir bankanın kasasıdır bence

3. ben viopda islem yaparsam genelde testere modu olur aslinda cokda severim {uzun aradan sonra 2 islem actim 2 side stop oldu }
    Basligi ben actim baslikda testere modunda gidiyor
    ....

5tl olan yaprak
    168.60 TL den işlem görmüş..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şu balon hisselere satış geleceğine 3 5 fklı 30 kağıtlarına satış geliyor, bu nasıl iştir annamadım, gerçi ben bi bulaşsam 2 3 taban yerler
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Ucuz kağıt yok diyenler neye göre kime göre ucuz değil , reel enflasyon yüzde 50 , bazı kağıtlar 2013 yılındaki tl bazlı fiyatlardan işlem görüyor, yatırım yapan büyüme kapasitesi olan çok kağıt var ama dedim ya balonlardan sıra gelmiyor
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    tutamaz kimse o kadar...yani sen ben mesela alsak 5 tl den tutabilir miydik? imkansız... benzer bir durum YESIL denilen kağıtta var...spekler kazanır orada sadece...mal elinde zaten sabırla toplamış...nereye götüreceğini sonra aşağı dönerken malı nerelerde satacaklarını biliyorlar nasılsa...

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    5tl olan yaprak
    168.60 TL den işlem görmüş..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Ucuz kağıt yok diyenler neye göre kime göre ucuz değil , reel enflasyon yüzde 50 , bazı kağıtlar 2013 yılındaki tl bazlı fiyatlardan işlem görüyor, yatırım yapan büyüme kapasitesi olan çok kağıt var ama dedim ya balonlardan sıra gelmiyor
    Kesinlikle!
    Borsanın büyük kısmı çok şişti, aşırı fazla balon kağıt var. Doğru...
    Ama kesinlikle onlarca ucuz hisse de var hala. Yatırım yapmak isteyen bulur, kumar oynamak isteyen gözünü kapasın dalsın zaten direk...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Sayfa 381/1004 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •