Sayfa 494/1004 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    nereye kadar AÇIĞA SATIŞ YASAĞI devam edecek.

KY. koruyacağım diye balon oluşturuldu.Hakim ortak satışları için mükemmel fırsatlar.

borsanın başındaki zat bence sağlam analitik düşünen biri olmalı.

YKS de mat. dalında ilk 5.000 VEYA buna denk gelen okullarının ekonomi-işletme bölümü mezunu.

ah ADNAN KAHVECİ, YKS VE ZAMANIN FEN LİSESİ SINAVLARI ŞAMPİYONU.
    Zamanında üniv. Sınavında sayısal alanda Türkiyede ilk 500deydim ancak gelin görün ki borsada matematiksel öngörülerim beni %90 yanıltmasa da algılarım çoğu zaman bunu uygulamaya engel oluyor. Bence mesele psikoloji kısmını halletmek. Psikoloji büyüktür matematik durumu var borsada. Hele viopta bu oran oldukça büyük. Hırs ve psikolojiye yenilince istediğiniz kadar bilin hiçbir işe yaramıyor.
    Bunca yıldır kafamda yoğurduğum şeyler viop veya spotta %1-1.5tan fazla terste kalmama engel oluyor sadece. Kazanmak bi yana kaybetmemek de yetenek burda.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Ohoo açık ara alırız ki bu maçı da zaten..)
    İkinci golü bile attık, daha maç başladı deyyo )
    Ulen nereden biliyim okuduğunu bu kadar anlamayan biri olduğunu .
    maç arası yazıyoruz bizim burada DEVRE arası derler .
    Komik çocuk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    VADE TAŞIMA VS. VE ali-cengiz oyunları olsa da baba kurumların maliyetinin olduğu noktalarda bilek güreşi olur..

kısaca 1600-1620 en kızgın boğa ve azgın ayuların savaşına sahne olacak.kaybeden STOPLOSSLARI ÇEKECEK
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Voba 900puan basan gcm giller hırsız cinsleri.
    Dow düşmedi.dolar çıkmadı.kötü bir durum olmadı.
    Sana ne giriyor hele bir anlat.
    Hep sonradan çıkarıyorlar bu yaptıklarını 😁

Bugün markete gittim fukara30 endeksinin vazgeçilmezi peynir ürünlerini patlatmışlar..geçen ay fukara30 da yağ ve yumurta tavan olmuştu..bu fiyatları denetleyen yok borsa gibi..insanların alım gücü nasıl eriyor izliyoruz..gülelim ağlanacak halimize..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

6. 1634 2. Parti lonk maliyet 1636.5 poz 2/5
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1657 2. Parti flat fileto filet temiz. Kalan lonk 1/5 maliyeti neyse artık.

Maliyeti 1639 olmuş.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. borsa da yıllardır takip ederim: kasım ayı (martta dahil) göçüş ayı diye Ekim 15 den sonra % 50 nakite geçerdim, bu sene öyle yapmadım % 50 yi (Ya herro ya merro) kristal ve çimsa ya gömdüm. Şimdi bakıyorum da iyikine gömmüşüm.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Bugün markete gittim fukara30 endeksinin vazgeçilmezi peynir ürünlerini patlatmışlar..geçen ay fukara30 da yağ ve yumurta tavan olmuştu..bu fiyatları denetleyen yok borsa gibi..insanların alım gücü nasıl eriyor izliyoruz..gülelim ağlanacak halimize..
    Yazıp yazıp siliyorum, ne desem boş ne söylesem gönül razı değil... yazık çok yazık...
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 494/1004 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •