Sayfa 418/1004 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Rica ederim.. Uyarsak ne olcak kendimiz cesaret edip shortlayamadık mal gibi altın aldık onuda kafamıza yedik.. Ons böyle giderse bistte haftaya çoğu tahtayı yabancılar kana bular.. Tahminim fed başta mbler organize bi şekilde altın tarafını boşaltmaya fonları dökmeye çalışıyor.. Bu fonlarda bist başta gelişen piyasalarda altındaki zararlarını kapatmak için ciddi kar al yapar mecburi bi şekilde
    Bu işler böyledir...
    Ben iyisimiyim..
    Demekki neymiş,,,
    Hocanın dediğini yap,gittiği yoldan gitme....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

2. 5 lik obo ya dikkat gömecek...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Rica ederim.. Uyarsak ne olcak kendimiz cesaret edip shortlayamadık mal gibi altın aldık onuda kafamıza yedik.. Ons böyle giderse bistte haftaya çoğu tahtayı yabancılar kana bular.. Tahminim fed başta mbler organize bi şekilde altın tarafını boşaltmaya fonları dökmeye çalışıyor.. Bu fonlarda bist başta gelişen piyasalarda altındaki zararlarını kapatmak için ciddi kar al yapar mecburi bi şekilde
    buradan şortlamak ayrı bir dert....yukarı teperse kaça gelir.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4. Onsla beraber borsalarda bi miktar tepki bekliyorum burdan

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    buradan şortlamak ayrı bir dert....yukarı teperse kaça gelir.....
    Bist şu an ütopik fiyatlarda hedef vermem doğru olmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu BofA ne yapmak istemektedir? niyeti nedir? her gün meydanı boş bulup kafasına göre malı boşaltıp geri dolduruyor...yok mu lem şuna dur diyecek çıkartıp masanın üstüne vuracak bir babayiğit?

bu bankof amerikadaki oynayan kimse sirti epey kalinhem siyasi hem parasal sunun yaptiginin 10 da 1 ni biri yapsa spk 6 ay yasak verir kac gundur piyasanin anasini aglatti

8.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    bu bankof amerikadaki oynayan kimse sirti epey kalinhem siyasi hem parasal sunun yaptiginin 10 da 1 ni biri yapsa spk 6 ay yasak verir kac gundur piyasanin anasini aglatti
    BOFA kağıdı dipten%10 kaldırıp...Yavaş yavaş satıyor. Ben böyle görüyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 418/1004 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •