Sayfa 810/1004 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Şort için doğru zaman değil bence...

1580' i geçtim 1600 bile doğru değil...

Sabırla 1620 - 1650 aralığı beklenmeli...

Her ne kadar cuma 1558 e attığı pin bar gel gel yapsa da tahrik olmamak lazım...
    Yeterli kar fırsatını vermişti ama düzgün takip etmediğim için kaçırdım. Benim hatam.

2. Ben gene longa girdim. 1800 hedefliyorum, tutar yada tutmaz, ayrı konu....... İnşallah tutar da... Terste kalmak kötü oluyor, hemi de çok kötü... Ayılar iyi depiyor.
    Katır böyle depmez yaw

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    TL ,1000 kaplan gücünde.Doları yere serdi.Maşallah diyelim...

Altta 6.85 var.hani şu 2 ayda bir kamyon dolar sattığımız yer.2020 haz-temmuzda.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Doların neden aşağı geldiğini çözebilen oldumu
    2 sayfa önceki linkli gönderide grafik var.

İstanbul azınlıkları, abilerinden talimatla iş yapıyordur...
    Sıcak paraya devam...
    o grafiğe iyi bakmanızı tavsiye ederim ...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    TL ,1000 kaplan gücünde.Doları yere serdi.Maşallah diyelim...

Altta 6.85 var.hani şu 2 ayda bir kamyon dolar sattığımız yer.2020 haz-temmuzda.
    Para kazanıp kazanmamak başka bir konu ama doların zayıflaması, TL nin güç kazanmasını görmek çok güzel....
    Keşke daha da güçlenerek, her anlamda ve ekonomi ve refah düzeyi çok iyi yerlere gelse.... Nacizane bir yurttaş istediği....
    Keşke bir gün gene doları 2 TL de görebilsek

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

1597 bölgesel biraz kavur kâr-al yabTık Viop30 style..

İtinayla longS devam..

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Endekis buralarda oyalansa dollar da düşmeye devam ederse, dollar bazlı grafikisi nasıl şekilleniyor inceleyemedim, yine unuttum. balık hafızalı olduk iyice

bi forumdaş dollar bazlı bisttin grafikisini atabilğ mü
    Başkan, buraya kadar çok kolaydı diplerden yüklendik hisseleri buralara kadar getirdik.

Çoklu dip var, 1.5 sent altı çok sert tepiyor orası ispatlandı.

2.2 sağlam yatay direnç, borsa yatay olup da dolar düşerse direnci kırmış gibi görünür, ama bu direnci hiç normal kırmamış ya kırıp 2.8 3 dolara gitmiş ya da kıramamış geri dibe dönmüş. Ne olur dersen, sen bilin ben ne bileyim derim. Zaten kırk kere poz değişiriz sanki bize ne borsa ne olmuş...

Shell, petrolden uzaklaşırken hidrojen ve biyoyakıt piyasalarında büyümeyi hedefliyor - Kaynaklar

Royal Dutch Shell'in, yenilenebilir enerji varlıkları için mücadelede rakiplerine katılmak yerine, petrolden uzaklaştıkça hidrojen ve biyoyakıt piyasalarında hızlı büyüme ve enerji ticareti konusundaki uzmanlığını öne çıkarmak istediği bildirildi.

Shell ve Avrupalı rakipleri, fosil yakıtlara olan bağımlılıklarını sınırlamak ve sera gazı emisyonlarını azaltmak için yoğun baskı altında olan bir sektörün uzun vadeli görünümünden endişe duyan yatırımcıların ilgisini çekmek için yeni iş modelleri arayışında.
    Kaynak: Matriks

Kaynaklar, Shell'in stratejisini 11 Şubat'ta sunacağını ve Total ve BP'den farklı olarak şirketin, yenilenebilir projelere milyarlarca yatırım yapmaktan çok temiz enerji üreticileri ve müşterileri arasında aracı olmaya odaklanacağını bildirdi.

Kaynak: Matriks

Sayfa 810/1004 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •