Sayfa 816/1004 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    İnanılmaz bayık bir gün, genelde böyle günlerin sonu aksiyonlu sürprizli olabiliyor.
    abd nin bir süre ankarayı görmezden gelerek tecrit politikası izleyeceği konuşuluyor.....

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    İnanılmaz bayık bir gün, genelde böyle günlerin sonu aksiyonlu sürprizli olabiliyor.
    bilakis bankalar arası varyasyonlarda güzel fırsatlar verdi
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. şimdi benim aklıma takılan bir olay var, 60 milyar kar var, 152 milyar batık kredi var, burası tamam

peki korona muhabbetine bu kredilerin ödemeleri ertelenmişti değil mi? yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum, yani bu batık 152 milyar TL içerisinde aslında batmış ama ödeme günü gelmediğinden buraya dahil edilmemiş krediler de var değil mi?

eğer böyle ise bu durumda sonuç ne oluyor?

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    abd nin bir süre ankarayı görmezden gelerek tecrit politikası izleyeceği konuşuluyor.....
    Gelen kadro çok sıkıntılı, Suriyede PKK'ya en çok yardım eden ekip mcgurk lar filan gelmiş hayırlısı olsun memleketimiz için.

Tabi siyasette her şey 5 dakikada değişiyor denklem sürekli değişiyor bakarsınız olumlu yaklaşırlarsa bu da olumlu sürpriz olur ama pek beklentiye girmemek lazım.

abd Türkiye yi Çin in yanında ikinci ülke olarak görmesi ilginç....

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Gelen kadro çok sıkıntılı, Suriyede PKK'ya en çok yardım eden ekip mcgurk lar filan gelmiş hayırlısı olsun memleketimiz için.

Tabi siyasette her şey 5 dakikada değişiyor denklem sürekli değişiyor bakarsınız olumlu yaklaşırlarsa bu da olumlu sürpriz olur ama pek beklentiye girmemek lazım.
    siyasetde değişir de ,Abd nin politikasını yeni başkan değiştiremez,en az 36-37 senedir pkk yı destekliyor abd maalesef.....

Taze 3 hafta öncesi itibarıyla bizler garan'ı zırvasından bastırıp 8,9X yaktırırken,

hesap hatası yapıp maldan geç çıkan, zırt pırt tekrar alıp zararı katmerlenen

ve 8,5X yaksada bari alıp anca kurtarsak zararları diyen acemiler & bademligiller falan illaki olmuştur..

Gel gör ki bu turda diplerden endeks longa geçip şimdide 9,5X çalıştırınca, ıska tıska beter olmuşlardırDır ).

Borsa i$te, olur böyle $eyler )..

Mukadderat..

abd nin hamle üstünlüğünü kendi ellerinle sağlarsan sonra ağlamak fayda etmiyor.. bunlar (akape) pyd'yi kırmızı halıyla ankara'da karşıladılar.. unutulmaması gereken bir zavallıca politikaydı.. abd ne yaptıysa kendisine bir şekilde destek olanlar sayesinde yapıyor.. işin içinde abrakadabra yok..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 816/1004 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •