Sayfa 817/1004 ÝlkÝlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,529 - 6,536 arasý.

Konu: Viop - XXX

1. Normal abi,
    Biz trumpçý idik, görüntü olarak.. Trump gitti... Sýkýntý yani....

Lenovo TB-X606X cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Boþ boþ konuþuyorum. Yatýrým tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düþüncelerimi paylaþýyorum. Sonuçta düþünce özgürþüðü var, deðil mi? Sana da tavsiyem; Yazdýklarýma kulak asma! Sakýn yazýlarýma bakarak alým-satým vb kararlar alýp verme!

160.150 üstüne atarsa boðalar üstünlüðü ele alýr gibi duruyor.
    teorik fiyatýn epey altýndayýz.
    dikkatli olma zamaný.

3. Ýþin ilginç yaný, Rusya'nýn en büyük amaçlarýndan biri, uçak krizinin bile altýnda yatan, Türkiye’nin NATO dan ayrýlmasýný saðlamak.
    Þimdi ABD NATO yu Rusya'ya karþý kurmuþ iken, Türkiye'yi bir nevi NATO dýþýna itmeye çalýþýyor olup Rusya ekmeðine yað sürmesi de bir diðer ilginç komple teorisi bence...
    Düþündürücü.

Boþ boþ konuþuyorum. Yatýrým tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düþüncelerimi paylaþýyorum. Sonuçta düþünce özgürþüðü var, deðil mi? Sana da tavsiyem; Yazdýklarýma kulak asma! Sakýn yazýlarýma bakarak alým-satým vb kararlar alýp verme!

4. küçükken biri abartýlý bir þey dedimi yalanýný diye bir laf ederdik..pala oyalan buralarda bir þey dediðimiz yok
    TAÞIDIÐIN ÞEYÝN AÐIRLIÐINI BÝLECEKSÝN!..

Alýntý Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazýyý Oku
    1598 bölgesi az daha kavurduk kâr aldýk..

1599 - 1600,Xx az daha yazdýk kavurmalýk, bulunsunlar..
    ...

Kalýn pozlarý üleþtikçe iþtaha gelir piYasa style..
    Güzell.. Az daha 1601,Xx - 1603,Xx styleA aktif & emirler girdik..

Seyirt bakalým yukarýlara, askýda taptaze mallarý gördükçe )..

Alýntý Originally Posted by akcay Yazýyý Oku
    bu haftan 1,400 lerin kýrýlmasýný bekliyorum...
    Güzel kardeþim þeker kardeþim lütfen sen yorum yapma artýk ne zaman olumsuz yazsan borsa coþuyo , bende shortculardan yanayým yeterince balon borsamýz var zaten...

Alýntý Originally Posted by Evren Yazýyý Oku
    Ýþin ilginç yaný, Rusya'nýn en büyük amaçlarýndan biri, uçak krizinin bile altýnda yatan, Türkiye’nin NATO dan ayrýlmasýný saðlamak.
    Þimdi ABD NATO yu Rusya'ya karþý kurmuþ iken, Türkiye'yi bir nevi NATO dýþýna itmeye çalýþýyor olup Rusya ekmeðine yað sürmesi de bir diðer ilginç komple teorisi bence...
    Düþündürücü.
    Hükümetimside i$ yok, týS bunlar hep o sebep bütün rezillikler..

Biz anlý þanlý bir memleketiz, hiç yakýþmadý tarihimize bu uzun palavra dönem..

8. Bist30 saatlikte düþeni kýrdý mý, bana mý öyle geliyor?

Sayfa 817/1004 ÝlkÝlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •