Sayfa 822/1004 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    zor zor zor.
    160.150 üstünde tutunsaydı boğalara müthiş avantaj sunacaktı. 159.300 altında kapanış yaparak durumu şu an ayılar lehine çevirdi.
    lakin benim fikrim, yanılabilirim, yukarı dalga yapacak. son 1 saat sanki çuvala adam doldurmacaydı.
    Dip oluşumu yapıyor diye düşünüyorum. O kadar sattılar, almak için daha çok çalkalarlar.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Manif abi artık borsaya kimse bakmaz, bizim milletin huyu belli, parası varsa gider dollar alır altın alır bu saatten sonra
    tam aksine Reis abi, biri yazmıştı bugün altın gram 540 iken çok satış vardı, şimdi kimse almıyor diye.
    bizimkiler şimdi altın-dolar satar gider gümüş alır. Bir darbede oradan yer.

Tersin tersinde kalanlardan epey fire var yine komPile topik style..

Bi de ıskacı yohTır gibi derler yazarlar.. Derler derleer, derler de derler..

4.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    tam aksine Reis abi, biri yazmıştı bugün altın gram 540 iken çok satış vardı, şimdi kimse almıyor diye.
    bizimkiler şimdi altın-dolar satar gider gümüş alır. Bir darbede oradan yer.
    zamanla görücez abi, altın ve dolları boşuna düşürmüyorlar, önce bistti tepe yaptırdılar şimdide altını ve dolları dip yaptırıyorlar.
    11 ocak 1726 tepesi tepe olarak kalır bu gidişle, para altın ve dollara kayar DİE düşünüyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    zamanla görücez abi, altın ve dolları boşuna düşürmüyorlar, önce bistti tepe yaptırdılar şimdide altını ve dolları dip yaptırıyorlar.
    11 ocak 1726 tepesi tepe olarak kalır bu gidişle, para altın ve dollara kayar DİE düşünüyorum
    Hazine avro cinsi devlet iç borçlanma senedi ve kira sertifikası ihracı gerçekleştirecek -AA

Hazine avro cinsi devlet iç borçlanma senedi ve kira sertifikası ihracı gerçekleştirecek

ANKARA (AA) - Hazine ve Maliye Bakanlığı, avro cinsi devlet iç borçlanma senedi (DİBS) ve kira sertifikası ihracı gerçekleştirecek.

Bakanlığın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, finansman araçlarının çeşitlendirilmesi ve yatırımcı tabanının genişletilmesi amacıyla 5 Şubat 2021 valör tarihli avro cinsi sabit kuponlu DİBS ve sabit kira ödemeli kira sertifikası ihracı yapılacak.

Söz konusu ihraçlar bankalara doğrudan satış yöntemiyle gerçekleştirilecek ve talepler 3 Şubat saat 14.00'e kadar Bakanlığa iletilecek

İhraçlarda asgari talep tutarı nominal olarak 10 bin avro olacak, senetler 1000 avro ve katları şeklinde ihraç edilecek.

DİBS ve kira sertifikası almaya hak kazanan bankalara, ihraç tutarları bilgisi 3 Şubat Çarşamba günü Merkez Bankası Ödeme Sistemleri İhale Sistemi vasıtasıyla bildirilecek. Bankaların ihraç karşılığında valör günü yatırması gereken tutarların, 5 Şubat Cuma günü en geç saat 13.30'a kadar Bakanlığın Merkez Bankası nezdindeki hesaplarına aktarılması gerekiyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Çoh kostAk gördüm seni ).. Bile derler..

Dış kulvardan Dow geliyor.. + +

Dolar zıt yönde aynen - - ekonomikleşiyor ki daha da alırız artık lokum niyetine yarın & hafta boyu bile..

8. Merhaba arkadaşlar,
    inşallah bugün kazanmışsınızdır. Pek bakamadım. Kazananları tebrik eder. Kazanamayanlarında en kısa zamanda kazanması dileğiyle.
    Ben Ocak kar hedefimi tutturdum.

Şimdi Şubat hedefine bakacağız 19 iş günü var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 822/1004 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •